Nechcem nosit okuliare

Príspevok v téme: Nechcem nosit okuliare
AnOnYm98

túto tému som založila len zo zvedavosti...budem rada ak odpíšete ...môj problém a krátky životopis-som vysoká a vzhladom k tomu nosím okuliare..bojís sa ich zobrať si ich do školy kvôli spolužiakom..viem aké to je keď už jeden spolužiak na naše prekvapenie prišiel raz do školy s okuliarami a smiali sa mu celý deň a na druhý deň ich radšej nechal doma..ja čakám že odídem z 8 ročníka a tam začnem novú školu a budem mať okuliare a tam sa mi myslím nebude nikto smiať kedže ma nikto nebude poznať...máte aj vy podobný problém??

AnOnYm98

ďakujém vám všetkým :D..a chcela by som sa ťa spýtať
Bbiribbom-nastúpila si z toho 8 ročníka??diky za stratégiu ale ja by som to nezniesla :D...ja počkám do 8 a potom sa uvidí..a teraz nosíš okuliare?...pre bingham-áno sú to žebráci :D..ale ver mi mne sa vôbec nehodia..:D

Bbiribbom

No, ja som tiez vysoka, nosím brile :D ale nenosím ich do školy (radšej xD) ale ja mam super spoluziakov, takze som v poho :) ale aj tak nenosím :D lebo v nich vyzerám ako..debil :D:D a mala som UPLNE ten isty problém ako ty..ked som chodila na zakladnu a uz asi od 7meho rocnika som mala nosit okuliare ale som sa hanbila..a myslela len na to co povedia spoluziaci atd. a nenosila som ich :D ale teraz ta tu nechcem nijako navádzat ze ich radsej nenos..

Skus toto:
Prid normalne do školy bez okuliarov, ale maj ich v taške, a ked budete nieco pisat na tabulu, alebo citat niečo v učebnici (neviem ci mas na dialku) tak si ich vtedy tak potajomky nasad :D a rob tak častejsie..len na tabulu..a ked pojdes k tabuli daj ich dole, a ani cez prestavku ich nemaj..a az si to všimne jeden spoluziak, potom, dalsi a postupne si budu všimat a ty prví čo ta videli, im uz to nebude taka novinka lebo oni ta uz videli, a ked ti niekto na to niečo povie tak sa rob uplne v pohode..ze nič nove, a potom si zvyknu uvidíš :)

A po prípade keby sa ti vysmievali tak bud si ich vobec nevšimaj..nič nehovor, bud v pohode!! rob sa akoze nič! alebo sa im ty vysmej ze to je uz maximalne otrepane smiat sa z toho ze niekto ma okuliare..a smej sa im do oči :D a najlepšie ked budeš s nejakými kamarátkami a spolu sa im zacnete vysmievat :D malo by to fungovat! :D
a nahodou! okuliare su dnes uplne IN!

Ale toto je len moja strategia :D
Mozno si pomyslis ze je to hlupost, aj ostatny co tu budu písat..ale je to len moja rada, ja som to osobne vyskušala..napr. toto s tym vysmievaním a funguje to! :D

bingham

Tak napisem ti uprimne...mne sa okuliare nepacia..., ale zase ten kto sa ti kvoli tomu smeje je uplny zobrak...(a este nieco by som doplnil a to ze niektorym zenam sa to aj celkom hodi) :))