Plastiky Heringhovej

Príspevok v téme: Plastiky Heringhovej
Patrik_

Kto robil plastiky Heringhovej? Ma robeny nos, ktory by mohol byť aj lepšie spraveny ma ho nejako nizko padnuty. A tie pery jej robil asi ten istý platicky chirurg? Je to hrozne ako vyzera, kačica sa môže schovať a určite ma silikony, nemyslite? Bože čo sa nevidi? Veď je ako dojna krava, a ešte ich aj vytrča ako naposledy v Smotanke skoro jej cez šaty vypadli
Preboha prečo sa dala takto zhovadiť. Akože neodcudzujem ju že si dala plastiky a napichať pery ale ma to všetko nejake nepodarene a cecky mooooc veľke na jej postavu až je to škarede.

xxxxxxxxxxxx

veru aj ta kucherenko je riadna pyskana :-D co uz niekomu sa to paci..ale podla mna zenam ubuda tymto krasa... nemam nic proti pomoci ked priroda nieco ubrala alebo az privelmi nadelila a ked zena sa tak neciti dobre, ale vsetko ma svoje hranice a skoda ze tie zeny si to neuvedomuju. Podla mna to pochopia ked budu starsie ako si tymto uskodili. A ano je to kazdeho osbna vec ale pokial su to zname osobnosti a povazuju sa za "celebrity" a trepu sa do televizie a casopisov, putaju na seba pozornost , preco by ich verejnost nemohla okomentovat...sami si o to koleduju :)))a vela tych zien to aj tesi ked sa o nich rozprava ci v dobrom alebo v zlom inak by sa podla mna stiahli do uzadia tak neviem preco tu chudaka kamenujete za to ze vyjadril svoje pocity z toho ze sa mu to nepaci. kolko ludi tolko chuti

nefinka

po 1. nechápem, či nemáš dosť svojich starostí, keď tu riešiš dáku heringhovú :)
a po 2. je v 5tom mesiaci tehotenstva, tak preto sú teraz jej prsia fakt gigantické

Carie

Heringhova to s plastikami skutocne prehnala. To je ten pripad, ked sa z peknej zeny necha prerobit na zombie, podobne ako Kucherenko.

Kiara1991

a toto tak neznasam na ludoch, ked sa staraju do veci cudzich ludi!!! aj keby si dala prioperovat prsia na kolena tak je to jej vec!

TAMAK

Jazz24
Vo všetkom s tebou súhlasím!!A hlavne s tým,že túto tému určite nezaložil muž:-)))))A propo myslím si,že Andrea je veľmi pekná žena..a to,že ju naposledy ukázali v smotánke s tými veľkými prsiami,tak vážení ona je TEHOTNÁ, a ženám v tehotenstve sa zvyknú zväčšiť prsia!

jazz24

Patrik_

Ty určite nie si chlap, ale žena:) chlap takéto veci nerieši..Staraj sa radsej o seba a nie o Heringhovú. Neviem odkial máš informáciu, že jej robil pery spomínaný plastický chirurg,sle, keby si chcel vediet tak pery nerobia len na plastickej chirurgii, ale aj dermatologovia, dokonca aj kozmeticky podaktoré a pokial, chcela Andrea veľké pery tak je to jej telo, jej peniaze a jednoducho vyhoveli jej požiadavke. A, aby si vedel plastický chirurg sa vzdy snaží dospieť ku kompromisu želania pacientky a možností plastickej chirurgie. Pokial, viem Andrea chcela iba veľmi malé úpravy na nose a chirurg jej vyhovel. Tak on nemôže za to, aký mala nos pred zákrokom. Plastická chirurgia tiež nedokáže zázraky. A čo sa týka pŕs tak Andrea mala už dve detičky , ktoré sa na nich mohli podpísať, taktiež to môže byť podprsenkou ( že, jej urobí taký efekt), strihom šiat,alebo jednoducho chcela velké prsia. A čo teraz ako???Tak radsej sa zamýslaj nad svojím životom a vzhladom ako nad životom a vzhľadom niekoho iného. Nezvyknem reagovať na takéto primitívne témy ,ale nakoľko mám výbornú osobnú skúsenosť s týmto lekárom tak som mala potrebu sa vyjadriť. Je to totiž najlepší plastický chirurg minimálne na Slovensku a nehovorím to len ja, ale aj média a hlavne jeho spokojné pacientky!! A asi by si aj ty mal využiť jeho služby, možno by ti to pomohlo s kompexami a staral by si sa o seba..

Patrik_

Tak buť, chcela ona take pery alebo ten chirurg nema esteticke citenie. A ten nos vobec neposobi žensky, ma podla mna dosť nizko ten spodok - špičku či ako to nazyvate :)