Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Železo

Ipsik

Ja užívam v rámci doplnenia železa (ferrum - Fe) klinčeky. Pridávam si ich takmer do všetkého, aj do omáčky, aj do polievky, aj do šalátu.
Aj teraz som si zohrial kuraciu polievku, musím ešte odbehnúť do garážu po nejaké klinčeky, dúfam, že máme ešte desiatky, lebo stovky by sa mi do polievky ani nezmestili:-(

Sabi80

Ahoj,ja užívam Globifer, lekár mi ho doporučil po silných menštruáciách, že je to úplná novinka v železnatých prípravkoch, že nezaťazuje trávenie ako tie doterajšie a rýchlejšie účinkuje. Užívam ho pár dní a je mi ozajn fajn. Známa,keď bola tehotná mala zápchy a užívanie železa to ešte zhoršilo, tak aj tehuľkám bude výborný.

Hematolog

Zdravim Vas, na trhu je konecne prirodny vyrobok, ktory nezatazuje organizmus a jeho ucinnost je na urovni injekcneho podavania zeleza... vola sa GLOBIFER FORTE... rozdiel oproti akemukolvek inemu zelezu na trhu a GLOBIFER je, ze neprichadza ako nejaka sol zeleza, ale prichadza v hemovej skupine - rovnako, ako sa vyskytuje v hemoglobine, cim je pre telo prirodzeny a preto sa lahko vstrebava a nema ziadne vedlajsie ucinky... GLOBIFER je jedine hemove zelezo ktore sa da kupit... je to na trhu len od decembra 2016/ novinka, ale ak mate problem s nedostatkom zeleza, tak ine nema zmysel skusat... je prirodne, jedna sa o vyfiltrovany hem z hemoglobinu... ziadna umela chemia...

vitavi

Nedostatok železa sa diagnostikuje na očných spojivkách - sú biele.
Dnes je veľmi častý prebytok železa a príznaky ktoré opísal Maroš v príspevku zo 7. 5 2012.

Angela3531

Ahoj, je tu niekto, kto si objednava vyzivovove doplnky z tych zahranicnych stranok? Ja sa v tom nevyznam a chcela by som easy iron! Pan RNG, nedaju sa zakupit na SK? Je to skoda, myslim, ze by sa naslo vela spokojnych zakaznikov

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.