Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sosovky

Príspevok v téme: sosovky
belinka

ako je to mozne ze v dnesnej dobe sa este stava ze nie na vsetky dioptrie vymyslelni sosvky? v dnesnej dobe ked uz vymyslaju take veci vseliake?... nosim okuliare 4,5 som kratkozraka a strasne ma to trapi lebo nenosim okuliare lebo sa zato hambim lebo mi zvecsiju oci a obmedzuje ma to v celom zivote. ja viem pomoze mi snad operacia no nanu este nemam a koli tomu si neviem najst poriadne ani robotu :(

lochness

jemine kolko mas rokov ze ta taka somarina stve?? na ludi kasli, ak si taka "pekna baba" tak budes aj s okuliarmi vyzerat dobre, sak to je v dnesnej dobe modny doplnok a nie handicap... skus si dat do googlu sosovky a najde ti milion stranok, ja objednavam zo sosovky-kontaktne.sk, maju dobre ceny a v kuse dake akcie a darceky... pohladaj po nete, isto nie si jedina co potrebuje take parametre...

belinka

diky dedy... mozno mas pravdu... mozno za moj problem nemozem ani ja ze si to nahovaram toto vsetko ako skor blby ludia ktory sa mi po cely zivot smiali ci uz v skole ze nosim okuliare ze mi zvacsuju oci, dokonca niektory sa mi doteraz vysmievaju ze ekd som bola mala ake som nosila okuliare atd... proste niektory ludia su moc hlupi a asi moj problem suvisi s dectvom ked mi aj brat povedal ake mam velke oci v tych okuliarocha odvtedy som odmietla nosit okuliare a tak isto aj nenavidim chodit ku ocnej pretoze ked som bola mala po mne kricala ze rpeco ich nenosim a ja som tam plakavala... ale vysvetlite to pat rocnemu decku ktoremu sa vsetci v skole smeju.... primitivny ludia!!!!

dedy

za to že máš drahý značkový rám, neznamená že sa v ňom budeš cítiť dobre, pokiaľ si sama sebe nahováraš, že v nich vyzeráš ako ošklivka bety, takže na jednej strane sebavedomie že "som pekná baba" a na druhej nič z toho, lebo "okuliare mi zväčšia oči", začni sama seba vidieť v tom lepšom svetle, že ti okuliare idú a nie že v nich vyzeráš otrasne, a ako tu ktosi napísal ak je pekná baba, tak ja v okuliaroch aj bez nich

dedy

za to že máš drahý značkový rám, neznamená že sa v ňom budeš cítiť dobre, pokiaľ si sama sebe nahováraš, že v nich vyzeráš ako ošklivka bety, takže na jednej strane sebavedomie že "som pekná baba" a na druhej nič z toho, lebo "okuliare mi zväčšia oči", začni sama seba vidieť v tom lepšom svetle, že ti okuliare idú a nie že v nich vyzeráš otrasne, a ako tu ktosi napísal ak je pekná baba, tak ja v okuliaroch aj bez nich

belinka

no ved to prave pozeram.... nevies odporucit nejaku stranku kde zadam tie parametre a najde mi to ci maju rpe mna taku sosvky alebo nie?

belinka

tak som to myslela ze nenasla som na tej stranke kde sa zadavaju parametre pre objednavanie konkretnej sosovky takze som nic nevyzistila

belinka

tak vies si predstavit? pekna baba a zadeli si okuliare co jej zvacsia oci... pripadala by som si ako osklivka bety pred troma rokmi som si kupila okuliare stali zo vsetkym 11 tisic slovenskych nasla som si ten najpeknejsi a znackovi ram znacky VOGUE s tym ze mi to uz pomoze ked budem mat pekny ram nebudem sa ani hambit ale omyl hambims a stale a ani drahe okuliare mi nepomohli. teraz by som si radsej tie peniaze nechala a sla na operaciu no pred troma rokmi ma operacia ani nenapadla

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.