sosovky

Príspevok v téme: sosovky
belinka

ako je to mozne ze v dnesnej dobe sa este stava ze nie na vsetky dioptrie vymyslelni sosvky? v dnesnej dobe ked uz vymyslaju take veci vseliake?... nosim okuliare 4,5 som kratkozraka a strasne ma to trapi lebo nenosim okuliare lebo sa zato hambim lebo mi zvecsiju oci a obmedzuje ma to v celom zivote. ja viem pomoze mi snad operacia no nanu este nemam a koli tomu si neviem najst poriadne ani robotu :(

dedy

to bolo pred dvoma rokmi, skús sa informovať znova, prípadne aj niekde inde
veľké oči sú predsa sexi, mne okuliare oči práveže zmenšujú (ťažká krátkozrakosť, sklá mám hrubé).
Radšej budeš chodiť slepá, nespoznávať ľudí na ulici, a vidieť svet, akoby si nosila okuliare?

belinka

na laserovu operaciu chcem ist urcite ale este nemam nanu tolko penazi ale sporim si ale zatial by som chcela aspon sosovky lebo ma to neskutocne obmedzuje.. pozerala som dnes stranky s sosovkami ale nic poriadne som tam nenasla

nfjdur

ked si taka pekna tak ani okuliare tA nepokazia. chod na laserovu operaciu oci.
a uz si pozerala stranky odkial sa daju sosvky objednat?

belinka

ked som si isla dat robit pred dvomi rokmi okuliare chcela som sosovky ale ze take sa nevyrabaju pre tie parametre co mam ja, mam aj astigmatizmus... skla na moje okuliare su strasne drahe len sklicka ma stali osem tisic!!!!...keby neni v tej ocnej optike akcia tak by somsa nedoplatila... a mrzi ma ze v dnesnej dobe este nedokazu vyrobit sosovky s cislom 4,5 s tym parametrom ktory potrebujem je to dost smutne :( a viete si predstavit ake to je pekna baba a ma si nasadit okuliare ktore jej dost zvacsia oci.... velmi prijemne tak ich radsej ani nenosim :((