otázka na vás

Príspevok v téme: otázka na vás
melodyman

ja viem je to uz otrepane a velakrat tu spominane ale aj tak...co si myslite ked je niekto panic/panna po 21 rokoch?(sice nikto o tom nevie)...je atratktivna pre druhe pohlavie?alebo ako by ho vnimala spolocnost, lebo ako sa hovori 100 ludi 100 chuti
alebo co na to partner ci ho to nebude odradzat kedze vie ze dotycna osoba nema ziadne skusenosti,sice je pravda ze ked sa niekto zalubi tak mu to je jedno..

dajte dake myslienky

kafe

O panicoch (pannách) si nemyslím nič. Myšlienky typu - je to cenné; je to hrozné, aké bude drevo v posteli; po čase to láka skúsiť s niekym iným... - toto sú stereotypy, ktoré na konkrétneho človeka, ktorého stretnem vôbec nemusia platiť. To, či je niekto panic/panna nehovorí o tom človek VôBEC NIČ. Presne ako blond vlasy, topánky veľkosti 40, pehy na nose.. nič to o človeku nehovorí - aký je a aký bude.

A odpovieš aj ty na moje otázky? :)

melodyman

nefinka...k bodu 2 = tak ja by som urcite svoje dievca nepodviedol s inou..to by som si radsej gule dorezal..t
k bodu 1 = ano na zaciatku by to bolo vseljake ale ved co? po case by boli spokojny obaja a hlavne je za sa lubia a budu si verny....

pre kafik...tak daj aspon na jednu myslienku

nefinka

ahoj, no ja ti napíšem čisto svoj subjektívny názor :) mám 26 a osobne by som priateľa, kt. by bol panic nechcela /keď som bola mladšia, mala som takých dvoch pre ktorých som bola prvá, vtedy som to brala pozitívne, páčilo sa mi, že budem niekomu prvá, že tam bude to také puto, keďže väčšinou ľudia na svoje poprvé nezabúdajú/
Teraz ako som už písala, som staršia a prečo by som takého partnera nechcela?:
1. mám rada, keď chlap vie čo a ako má robiť, že nemusím niekoho zaúčať, kým by sme sa dopracovali do stavu, že by som bola s tým sexom spokojná
2. odrádzalo by ma, že pokiaľ by som bola jeho prvá, isto by som nebola posledná - predsalen málokto ostane žiť verne s prvým sexuálnym partnerom..človek podľa mňa potrebuje vyskúšať aj niečo iné, resp. takých ľudí, čo žijú so svojim prvým sexuálnym partnerom väčšinou začne po čase lákať skúsiť aké je to s niekým iným..
Ale ako vravím, to je čisto môj subjektívny názor, v 21 rokoch ako máš, sa mi to zdá byť v pohode, horšie by bolo kebyže máš napr. 30, takže nemaj z toho žiadne mindráky, nemáš prečo:)

kafe

ako vníma spoločnosť pehatých/človeka bez nohy.. čo si myslíte o ľuďoch bez srdca?

To sú fakt desné otázky. Ja mám na teba tiež jednu. Čítal si si staršie témy podobného rázu? A čo si sa z nich dozvedel? Odpovieš mi prosím?