Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia, odkedy som vlastne chránená??

Príspevok v téme: Antikoncepcia, odkedy som vlastne chránená??
zliena

Dobrý deň,

v piatok 4.5. som dostala menštruáciu a zároveň v tento deň som začala užívať aj antikoncepciu daylette. Moja otázka znie, som v tomto prípade chránená proti otehotneniu už od prvého dňa užívania antikoncepcie?? Môžem súložiť s priateľom napríklad už dnes bez možnosti otehotnenia??

cdc

M 25 - láskavo si nechaj tie svoje drbnuté poznámky pre seba! Otras, čo robíš, fakt! Tu sa človek ani nemôže opýtať, hneď ho fúkneš, ty ku.va!

samueli

NO nemam slov ,Zlienka si chranena od 1 tabletky nemáš sa coho obavat ,ked budeš užívať ako maš iba tolko ja si myslím ,že ti stačilo napísať iba toto aby si bola pokojná a nie aby ťa niekdo zato odsudzoval ked chces niečo vedieť papa -:)

jankaaaaaaaaa

ked si sem prispela este si pisala ze v letaku si to nenasla, potom zrazu ze letak si nedostala!? si sa mala opytat v lekarni ako to uzivat alebo ench ti daju letak. a letak sa da najst aj na internete! a zaujimave ze letak s odbornymi informaciami si si nenasla, ale forum si si vedela vyhladat

jankaaaaaaaaa

necitala som celu diskusiu, ale to akoze co uz ma toto byt? to si nevies precitat letak a normalne ho pochopit? alebo si zavolat lekarovi ci sa opytat v lekarni?
to radsej sa prides pytat taku radu sem na forum, kde ti moze hocikto hocico napisat, a ty tomu uveris a co ked potom otehotnies? nechapem fakt. a pritom tu na fore a na internete je uz miliarda takych otazok a odpovedi

zliena

Dakujem za info, avsak mozno bez tych komentárov ako je niekto mimo, ked si nieco nezisti.prave preto som sem pisala, necakala som, ze budem takto hned zlincovana. Toto forum je informacne a tak som si dovolila sa teda opytat. Gynekologicka mi nepovedala nic. A v lekarni mi vydali jeden blister vytiahnuty z trojmesacneho balenia bez letaku. A hladala som to aj na nete, ale asi zle, lebo teraz som to uz nasla. Tak dakujem za odpovede baby, nabuduce bez invektiv a bude to v pohode :)

maruska_123

dievcence sak si otvorte trosku oci, ked chcete nieco uzivat...sak budte trochu zodpovedne a snazte sa spoliehat na seba nie stale na druhych...v tom letaku je napisane takmer vsetko, len to by bolo treba ho najprv aj precitat, ze?

maruska_123

ako neviem, kde si hladala, ale ja som to nasla za 1 sekundu

Začnite s DAYLETTE v prvý deň cyklu (to je prvý deň Vášho krvácania). Začatím užívania DAYLETTE v prvý deň Vašej menštruácie ste okamžite chránená pred otehotnením. Môžete tiež začať na 2.-5.deň cyklu, vtedy však musíte počas prvých 7 dní použiť ďalšie antikoncepčné opatrenia (napríklad kondóm).

zliena

Pre M 25. Nemyslím si o sebe, že by som bola nejaká zaostalá, kedze som si dovolila sem na toto forum o zdravi napisat istú otazku, o ktorej som nebola 100% presvedcena. A kedze nepovazujes ludi na tomto fore za inteligentnych je mi zahadou, co tu robis ty?? medzi plejadou plebsu a inteligencnych potratov? Toto forum je tu prave na to, asi ti vdaka tvojej vysokej inteligencii usiel pravy vyznam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia, odkedy som vlastne chránená?? - Fórum - ZDRAVIE.sk