Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aká firma robí opravy a servis RollDoor posuvných dverí?

Príspevok v téme: Aká firma robí opravy a servis RollDoor posuvných dverí?
Ema68

Hľadám nejakú firmu, ktorá robí opravy a servis posuvnych dverí, najlepšie z okolia Bratislavy, Malacky, Stupava, neviete náhodou o nejakej? Mám totiž zrejme pokazené dolné kolieska, alebo tú posuvnú lištu, vďaka čomu sa mi nedajú vôbec posúvať dvierka. Existujú kolieska len plastové, alebo aj z iného pevnejšieho materiálu? Môj RollDoor je totiž dosť ťažký, zrejme preto, že je s iného materiálu a prostrednú časť tvorí zrkadlo. Je podľa mňa škoda ho vyhodiť, a vymeniť za nový, lebo inak je v poriadku. A navyše páči sa mi, hodí sa do môjho interiéru. P.S. A ešte by ma zaujímalo, čo by to približne stálo?

Ema68

No tak bol sa mi na to pozrieť medzičasom chlapík z firmy kde RollDoor vyrábajú, vravel niečo v tom zmysle, že ide o starý typ dvierok, ktoré sa už nevyrábajú a teda by bol problém s ich opravou a odporučil mi kúpiť nové. Len neviem či je to naozaj pravda alebo mi to povedal len preto, že je platený od toho koľko predá. To fakt neexistuje žiadna firma, ktorá je schopná ich opraviť? A čo ak sa mi aj ten nový Roldor po dvoch rokov pokazí, to mám stále dokolečka kupovať nové a nové? Tie kolieska sú zodrané a komplet zničené. Už boli kedysi vymieňané, robil mi to vtedy jeden kamarát, ale dlho to nevydržalo a vyskytol sa zase ten istý problém. Zrejme kvôli tej velkej váhe sa to opotrebúva.

panča

podla mojej skusenosti-kazdy Roldor firma. Tie kolieskla sa casom opotrebuju, uz su novsie..normalne oslov najblizsiu taku firmu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aká firma robí opravy a servis RollDoor posuvných dverí? - Fórum - ZDRAVIE.sk