Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcem kriklavo červené vlasy!

Príspevok v téme: chcem kriklavo červené vlasy!
bejusss

už polroka sa pokúšam vytvoryť z mojich prirodzene hnedých vlasov krásnu žiarivú až možno kriklavo červenú farbu.
zozačiatku som si farbila vlasy obyčajnou ohnivo červenou farbou od palette no ten bordovy vysledok nebol ani zdaleka to co som ocakavala a asi do 2 mesiacov som mala naspäť hnedé vlasy..
potom som si skúšala dať najprv zosvetlovač od palette a červenú tiež od palette hned nato. vydržalo to dlhsie a aj odtien bol o kusok lepsi ale stale málo. neskor som to skusila so syoss farbou no o nic lepsie. ja už naozaj neviem čo mám skúsiť. na internete som našla špecilanu farbu na tmave vlasy = lOreal majicontrast no neda sa zohnat.
poradte mi prosím - ako nato???

jankaaaaaaaaa

v drogerii nikde nenzozenies taku farbu aku hladas. iba v kadernictvach. lenze su drahe a ani tie nevydrzia krasne cervene cely mesiac. cervena sa extra rychlo vymyva, kazdy jedna..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcem kriklavo červené vlasy! - Fórum - ZDRAVIE.sk