Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Babske rady na privolanie menzesu

Potrebujem pomoc

Dobrý chcela by som sa opýtať, mám 14 rokov a menštruaciu som ešte nedostala, moje spolužiačky už maju aj veľke prsia a maju aj menštruaciu. Mám 50 kg a meriam 163 cm ... Mám malé prsia, musím nosiť vypchavky aby sa mi nesmiali a menštruaciu nemám ale pred kamaratkami predstrieram, že som ich už mala ale nemala ... Pomožte ... Ako zváčšiť prsia bez liekov, silikonov ale nejakymi bylinkami alebo niečo a ako vyvolať menzes:) Ďakujem

152

Fakt na privolanie menzasu pomáha teplá kúpeľ ?? Ak nie tak prosím dajte mi radu ako privolať menzasu. Ďakujem

dievcaodnika

Ahojte, tak nech vám trochu pomôžem. Mala som dostať menzes v pondelok a v sobotu idem k priateľovi tak som sa tešila že to budem mať za sebou akurát ale nejak neprichádzal tak som už v pondelok večer si robila dlhý kúpeľ, nejaký ten šport, aj včera (utorok) som športovala večer a po škole som si kúpila alchemilkový čaj, mal by byť na upravenie cyklu a tak som si spravila včera večer 2 a dnes v škole 1, mala som aj telesnú no a okolo obeda to prišlo :) Tak ak mešká skúste alchemilku, pohyb, veľa vody a teplo :) ale zdá sa mi nejaký celkom slabý, ešte sa to asi rozbehne, neviem či to ale nerobí tá alchemilka :/ No a hlavne buďte kľudné :) Je to vaše telá, má svoj cyklus, príde to :) Síce ja už mám trochu smolu lebo je streda večer, ešte to poriadne nezačalo a pri mojom 6dňovom menzese to do soboty neskončí, ale tak hádam ak vám dlho mešká tak skúste :)

Lola..

Ahojte mám 11,5... A meškaju mi kramy a ideme sa s triedou kúpať a práve na ten deň mi vychádzaju baby potrebujem pomoc ... Ako ich privolať keďže mám 11,5 víno nemôžem a alechemilkovy čaj neviem kde kúpiť poradíte mi niečo ??? Ďakujem

ebi777

nečítala som komenty nižšie, len niečo som zahliadla s citrónmi....

tak u mňa je to tak, ak sa nadopujem citrónmi a celaskonom pár dní pred m., tak na 100 % týždeň mi bude meškať...

tak isto nemôžem piť biele víno tesne pred krámami, lebo to isté, oddiali mi to m.

musím si na tieto veci dávať bacha inak mi mešká, a to veľmi nemám rada

moje skúsenosti ;-)

a k privolaniu m.,,, uvariť červené víno so škoricou a piť horúce a pritom sedieť v horúcej vode vo vani.. ;-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Babske rady na privolanie menzesu - Fórum - ZDRAVIE.sk