Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riedke vlasy - poradte :(

Príspevok v téme: Riedke vlasy - poradte :(
Bbiribbom

Ahojte baby, nepoznáte nejaký fakt obrý prípravok aby som mala husté vlasy ?

Mám riedke, dlhé vlasy no mám neskutocne malo vlasov, a stale mi vypadávajú. A to nehovorim ked si umývam vlasy! Vtedy mi vypadne neskutočné mnozstvo vlasov :(

Skúsila som aj šampony proti vypadávaniu, teraz pouzívam na hustotu, ale nič! nič nepomáha! :(

No čo teraz ? Mám si kúpit ten prípravok čo pouzívajú plešatí ľudia :D aby im dorástli vlasy :D ??

Fakt si neviem rady...
Chcela by som mat husté a hrubé vlasy, poradte :(

xxxxxxxxxxxx

podla mna by si si mala skratit vlasy, pit velmi vela vody, zdravsie sa stravovat a pomoze aj zihlava.. Nie kazda zena moze mat dlhe vlasy, mne to aspon tak povedala kadernicka ze mne od urcitej dlzky zacnu vlasy stale vypadavat tak aj je. Mozem mat tak maximalne po zapinanie podrpsenky a zacnu mi velmi padat. tiez ich mam redsie mne ta ondulacia k tomu napomohla aj farbenie na cierno. Ono su cim dlhsie tie vlasky tym posobia aj redsie si myslim. Staci si podstrihnut, alebo si vlasky natacat a tym im dodas objem aspon "naoko" podla mna ziadne zazracne pripravky na to nenajdes kazdy ma ine geny..

karlicka

Používala som a aj teraz používam kapsule
treba 3xdenne,ja beriem 2x , je dost drahý,
ale pomáha.treba ho btat 3mesiace

jklmk

trvalá opticky dosť zahustí..teda oveľa dosť...mne aj prestali tak padať

alebo hennu skus bezfarebnu, tá vlas obalí a bude hustejší

alexej

alebo ist na vysetrenie stitnej zlazy. lebo mozno je problem v tom. v takom pripade ziadny sampon ani vodicka nepomoze, musela by si brat lieky vnutorne na stitnu zlazu.

Jessi_1111

Zdravá výživa, šport a vhodný šampón. Napr. Syoss, neumývať vlasy každý deň. Keď tak tak aspoň každý druhý.

simka111

Skus si kúpiť bylinkový šampon a tonikum Naturfit bio, je trocha drahší. Najprv som si myslela že som zbytočne vyhodila peniaze, ale teraz mám vlasy zdravšie a hustejšie a celkovo majú oveľa žiarivejšiu farbu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riedke vlasy - poradte :( - Fórum - ZDRAVIE.sk