Riedke vlasy - poradte :(

Príspevok v téme: Riedke vlasy - poradte :(
Bbiribbom

Ahojte baby, nepoznáte nejaký fakt obrý prípravok aby som mala husté vlasy ?

Mám riedke, dlhé vlasy no mám neskutocne malo vlasov, a stale mi vypadávajú. A to nehovorim ked si umývam vlasy! Vtedy mi vypadne neskutočné mnozstvo vlasov :(

Skúsila som aj šampony proti vypadávaniu, teraz pouzívam na hustotu, ale nič! nič nepomáha! :(

No čo teraz ? Mám si kúpit ten prípravok čo pouzívajú plešatí ľudia :D aby im dorástli vlasy :D ??

Fakt si neviem rady...
Chcela by som mat husté a hrubé vlasy, poradte :(

krinka

mne napríklad žihľavový robí lupiny, z toho mám nervy, podľa mňa pravidelné strihanie môže tiež pomôcť :)

ahjajjaj

najlepší šampón je na ne obyčajný žihľavový. Raz týždenne zábal zo žĺtka, olivového oleja a trochu citróna.
V lekárni dostať vitamíny skupiny B, alebo aj minerály proti vypadávaniu vlasov.

Glam

Skus si pozriet clip in hair a metody predlzenia/z&ahustenia vlasov ... ja mam teraz na leto od nich ludske remy vlasy a zahustili sme ich s microring technikou a krasne to drží a na pohľad aj dotyk to pôsobí prirodzene

xxxxxxxxxxxx

podla mna by si si mala skratit vlasy, pit velmi vela vody, zdravsie sa stravovat a pomoze aj zihlava.. Nie kazda zena moze mat dlhe vlasy, mne to aspon tak povedala kadernicka ze mne od urcitej dlzky zacnu vlasy stale vypadavat tak aj je. Mozem mat tak maximalne po zapinanie podrpsenky a zacnu mi velmi padat. tiez ich mam redsie mne ta ondulacia k tomu napomohla aj farbenie na cierno. Ono su cim dlhsie tie vlasky tym posobia aj redsie si myslim. Staci si podstrihnut, alebo si vlasky natacat a tym im dodas objem aspon "naoko" podla mna ziadne zazracne pripravky na to nenajdes kazdy ma ine geny..

karlicka

Používala som a aj teraz používam kapsule
treba 3xdenne,ja beriem 2x , je dost drahý,
ale pomáha.treba ho btat 3mesiace