Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezamestnanost

dana660xz

alozmaskrta moze pozaiadat o davku v hmotnej nudzi zakladna davka je cca 60 eur a k nej sa pripocitavaju dalsie davky, ako napriklad prispevok na byvanie, na zdravotnu starostlivost, a ine. treba sa informovat na soc. urade, pretoze je to zlozitejsi vypocet, a kazdy pripad je v podstate individualny. lebo pri tejto pomoci od statu je rozdiel maedzi narokom na davku a samotnou davkou. teda ak tvojej mame napocitaju, ze ma narok na davku povedzme 200 eur, ale 100 odniekial ma, tak jej budu davat len 100 eur. a pri tejto davke sa spoluposudzuju aj osoby,ktore s nou ziju. ak je sama a ty si student, ktory nepracuje, mohlo by to byt fajn. tak drzim palce nech jej tento stat pomoze. lebo predpokladam, ze minimalne 30 rokov ma mama odrobenych a zasluzi si, aby jej stat pomohol, lebo v takomto veku je velmi tazke najst si pracu.

AlojzMaskrta

Mila Lenka, neviem na koho si tu otvaras usta a uz len taketo vyjadrovanie a nevedomost o danom clovekovi nieco o tebe hovori, ak takto posobis aj v praci, tak...:) odkial vies ze sa to tyka mna a nie niekoho ineho? ja som student, takze nevyuzivam sluzby uradu prace, a verim ze ani nikdy nebudem. Tykalo sa to mojej mamy, ktora je nezamestnana a konci jej uz podpora z uradu prace. Uz ma aj dost vysoky vek bude mat 55 rokov, takze najst pracu v tomto veku je dost obtiazne.
K tomu statu..ano je to prehnity a skorumpovany stat, v ktorom clovek len trie biedou, a nema nic aj ked robi cely zivot. K ciganom sa netreba vyjadrovat je to banda darmozracov, ktorych stat len podporuje.
Takze nabuduce sa snaz vazit slova, pretoze nerobi to dobry dojem na ludi ktori si citaju tvoje prispevky :)

lenkaaaaaaaa

Na peniaze je ti spinavy a skorumpovany stat dobry???? preco nejdes robit? cestovat za pracou, podnikat, zahranicie, vzdelavanie, nic??? len nadavanie do vlastneho hniezda??? aj ty si sucast tohoto statu, tak laskavo vaz slova. Lebo stat tvoria ludia, ludia ako ty a ja. Mal si pol roka podporu, co chces viac? Urcite si jeden z tych, ktory cely zivot robia papierovo za velmi nizku mzdu, vyuziju podporu, nemocensku, nadavaju na parazitov, politikov, "ciganov" a podobne a pritom ich odvody by stacili tak na jeden chodnik pred ich panelakom. Ak chces nadavat na stat, tak si vyber iny, ale Slovensko spinit nebudes!!!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nezamestnanost - Fórum - ZDRAVIE.sk