aku pracu hladat

Príspevok v téme: aku pracu hladat
gabika45

aku pracu si ma hladat, resp. v akej oblasti sa o nu uchadzat nasledujuca postava:
45r., hotelova skola, pracovne skusenosti rozne od asistentky, prevadzkarky, zivnostnika, casnicky, barmanky, recepcnej, predavacky, pletenia lan, kablikovej vyroby + kontrolorka, lepenia elek. dosticiek, SBS operatorky,.... nemecky, srbsky pokrocily, anglicky a rusky pasivne, kurzy vedenia sekretariatu, jednoducheho a podvojneho uctovnictva, prace s PC (MS Office), pozna strojopis, korespondenciu, pracu s pokladnou, fakturaciu, aktivny vodic. pozadujuca plat aspon 300 Eur.
momentalne pol roka evidovana na urade. desiatky ziadosti do administrativy ale problemom su ,,pracovne skusenosti,, typu predavacky, kontrolorky, barmanky a pod. Pripadne to nepredstavuje problem ale pride na pohovor aj mlade dievca v minisukni a problemom je osoba sama o sebe.
pri uchadzani sa o spinavejsiu robotu (napr. lepenie a tvarovanie plastov, inzerat uvedeny kazdy tyzden) je prekazkou hotelova skola, kurzy, znalost jazykov, amidnistrativna prax a pod.
praca v sklade, pripadne namahava praca so zdvihanim bremena je nemozna nakolko mala problemy s platnickou, dlhe mesiace fyzioterapie, momentalne lieky proti bolesti.
praca na smeny len v krajnom pripade, dlhe roky odpracovane casnicky a barmany, 16 hodinove smeny urobili svoje s organizmom.

Maoam

chyzna v AT, blizko SVK, na sezony, takze v zime nejake 4 mes., v lete 3-4, ak mas moznost, ubytko + stravu by si mala hradenu, vies plynule NJ + srbsky co sa ti tiez zide v AT, je tam vela zien, z krajin byv. Juhoslavie a okolitych krajin a budes rozumiet, o com sa bavia :-)

a mohla by si robit aj len jednu sezonu v roku, lebo z prachov odtial na SVK dobre prezijes zvysok roka, ak nemozes nejak na dlhsie opustit SVK

a vo veku 45+ nie je problem robit tam chyznu, recepcna to je uz ine kafe + potrebujes väcsinou diplom od nich alebo z DE, mlady vek, dokonalu NJ a mnoho inych veci

takze radsej chyzna

gabika45

skusala som. nevyzeram dost reprezentativne. proste som uz vyzorovo stara. a vo vacsine sa robia aj nocne smeny. maju u nas vsak otvorit dva dalsie penzione, skusim sa tam opytat lebo inak mam uz vsetky pochodene.