Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zlý vzťah s matkou

Príspevok v téme: zlý vzťah s matkou
ivanečenka

zdravím, neviem, čo očakávam, zrejme sa chcem vykecať. S matkou sme sa rozišli veľmi, veľmi zle. Nekomunikujeme spolu už takmer 2 roky, z jej strany je voči mne nenávisť. Teraz mi volal otec, že leží na onkológii. Neviem, čo mám urobiť. Rátam, že keby som tam prišla, tak tam urobí scénu. Ona vraj celkovo zľahčuje svoj stav.

ivanečenka

dnes tam nastúpila, vôbec neviem, čo jej budú robiť, zrejme zajtra niečo. Asi tam zajtra zavolám lekárke alebo sestričke

-vt-

Také rečičky bývajú od ťažko chorých bežné a často aj nadávajú na každého, vrátane svojej rodiny, nešetria nikoho. Takže netreba tie reči brať osobne, lebo to hovoria väčšinou vtedy, že sú zúfalí v ich zdravonom (chorobnom) stave. Myslím si, že napriek obavám o možné rečičky a správanie sa tvojej matky jej treba preukázať lásku a trpezlivosť a keď nastane takáto situácia, snažiť sa ju v klude uistiť, že je to práve naopak. A možno, že táka vôbec nebude. A kedy by si tam išla? Daj potom vedieť, ako si sa cítila.

ivanečenka

ďakujem pekne. Z mojej strany je to OK, ja by som išla, s tým problém nemám, ale mám obavu o jej reakciu. Myslím, že by som sa tam rozsypala, keby sa na mňa vyrútila, že som tam došla sa pozrieť ako zomiera (čo zrejme nie je pravda) a chcem dediť.

-vt-

ak ju navštíviš, určite urobíš dobrý skutok a matka si to bude minimálne ceniť. Poteší sa, v duchu určite. Minulosť treba nechať minulosťou. Radšej tie témy ani neotvárať, a keď už - napr. z jej stra y, tak radšej prehĺtať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zlý vzťah s matkou - Fórum - ZDRAVIE.sk