Ako sa vola ten DUREX?

lauraa

ja som tiez brala hak a s priatelom sme pouzivali aj kondomy - on sa strasne bal, ze otehotniem, no a tie performa sme mali preto, lebo bol vzdy za 10sekund hotovy a tento kondom z toho urobil niekolko minutovu zalezitost aspon... takze tak

lauraa

no ved dobre, ale to je princip kondomu, nie prave konkretne performy o ktorej tu ma byt rec... tak preco odporucas extra safe vobec, ked z kazdeho kondomu "klesa"... a okrem ineho chlap, ktory je zvyknuty pouzivat vacsniou iba kondom, tak s tym uz problemy nemava... performa je na to dobra, ze ked byva chalan prilis rychlo hotovy - oddialuje to, ja to mam vyskusane a boli sme s partnerom velmi spokojni, ale jasne, ze kazdemu sa moze pacit nieco ine, ale nepis mu, ze "zarcene nebudes mat zo styku nic" - to je blbost, ako mu to mozes zarucit??? Ked sa tie kondomy stale predavaju a zjavne ich ludia kupuju a su spokojni...

machulka006

adelka2 : presne tak,proste na niektorých chlapov to tak pôsobí....ôvtáčik" sa jednoducho zľakne pršiplášťa

adelka2

No takto moze posobit hocijaky kondom ze natiahne a penis zacne maknut z toho.Vobec to neni blbost co machulka napisala.

machulka006

lauraa : tolko ti poviem....na niekoho moze performa posobit opacne....natiahne na postaveneho ale "on" si povie ze nie.....

lauraa

co je to za blbost machulka??? asi si nebude natahovat kondom na nepostaveneho... uzasne "zarucene" info... je to ok, vydrzis dlhsie, aj ked niekto sa pri tom nemoze urobit, ale aspon priatelka z toho bude mat viac...
extra safe je obycajny kondom, naco si ho ma davat, ked holka ma HAK a on len chce vyskusat nieco nove???

Rubi

Ci pana to preco si vsetci myslia ze som chlap? ;-)))))))))))))
Sak Rubi je zenske meno podla tej telenovely co bezala na STV xixi.

machulka006

Rubi : extra safe je o niečo hrubší, a veľmi spoľahlivý kondóm...ak priateľka neberie HAK, tak odporúčam extra safe prepokoj duše :D