Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Liek na spanie

Laci558

Na spanok, je dobry odvar z hlavy makovej. Davali to kedysi malym detom. Len myslim ze treba davat pritom pozor na silu toho cajiku aby ste potom az moc nezachrapali... :D

RNG

Jedna z najlepsich rad na spanie je pohybovat sa cez den na sinom svetle a spat v uplnej tme a tichu.
Inac ked ma clovek poruseny spankovy rezim, moze brat niekolko dni tesne pred spankom spankovy hormon melatonin, 1 az 10 mg, podla potreby. Samozrejme ked po nom nedostatocne spi(menej nez 8 hodin) zobudi sa z hlavou tazkou ako cent.

xxxxxxxxxxxx

mam podobny problem ale lieky su velmi navykove,raz som mala vypisane od neurologicky ked som mala uraz, zaberali sice perfektne spala som ako nikdy ale bola som ako matoha cele dni,tazko sa mi odvykalo a to som ich brala len tyzden. kupila som si nedavno stupliky do usi ani neviem preco a som sa cudvala ale spalo sa mi lepsie nic ma nezobudilo ziadny zvuk. snazim sa cez den makat do unavy aby som len potom odkvecla a spala tvrdsie.

Textová Inzercia

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liek na spanie - Fórum - ZDRAVIE.sk