FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Liek na spanie

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Liek na spanie" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    daker09.05.12 19:52??.??.165.140

Ahojte...

potreboval by som poradit ohladom lieku na spanie ci nepoznate nejaky co by mi pomohol zaspat a hlavne aby mi to utvrdilo spanie. spim velmi jemne staci tuknut a som hore aje to strasne zle. neviete niekto nieco?

prosim pomozte

• zewa27.05.12 21:59??.??.164.94

Ten lahky spanok ma asi nejaku pricinu. Treba hladat tu, nie hladat lieky na spanie.

• Laci55827.05.12 21:45??.??.59.79

Na spanok, je dobry odvar z hlavy makovej. Davali to kedysi malym detom. Len myslim ze treba davat pritom pozor na silu toho cajiku aby ste potom az moc nezachrapali... :D

• RNG09.05.12 22:41??.??.162.127

Jedna z najlepsich rad na spanie je pohybovat sa cez den na sinom svetle a spat v uplnej tme a tichu.

Inac ked ma clovek poruseny spankovy rezim, moze brat niekolko dni tesne pred spankom spankovy hormon melatonin, 1 az 10 mg, podla potreby. Samozrejme ked po nom nedostatocne spi(menej nez 8 hodin) zobudi sa z hlavou tazkou ako cent.

• xxxxxxxxxxxx09.05.12 20:05??.??.2.60

mam podobny problem ale lieky su velmi navykove,raz som mala vypisane od neurologicky ked som mala uraz, zaberali sice perfektne spala som ako nikdy ale bola som ako matoha cele dni,tazko sa mi odvykalo a to som ich brala len tyzden. kupila som si nedavno stupliky do usi ani neviem preco a som sa cudvala ale spalo sa mi lepsie nic ma nezobudilo ziadny zvuk. snazim sa cez den makat do unavy aby som len potom odkvecla a spala tvrdsie.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch