Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žihľavový čaj

Príspevok v téme: Žihľavový čaj
alen

Dobrý deň, už som počula rôzne názory na žihľavový čaj a keďže ho pravidelne pijem, chcela by som v tom mať jasno - škodí pitie žihľavového čaju každý druhý deň dve-tri šálky? Zbieram žihľavové listy zo záhrady a tak si ho robím. Nechcem si predsa viac uškodiť ako pomôcť, preto ma to veľmi zaujíma...dakujem za odpoveď

simka111

Ja pijem prhľavový čaj ráno aj večer už 7 deň, tiež si oplachujem tvár čajom a vidím že sa mi akne zhoršilo, určite to je len reakcia na čistenie a za krátky čas sa to zlepší. Už to mám vyskúšané. Viem, že sa má piť asi 3 týždne, ale nevedela som že môžem maž problémy zo slepím črevom :( Najlepšie je bylinky striedať.

mate59

tak ako radí tulipán.A čaj pi max. 3 týždne 3x denne 2,5 dcl,alebo si urob žihlavu ako špenát,je to dobré.
Ďlhšie by sa nemala piť, lebo je to dosť silné saluretikum a vyplavuje minerály z tela.Po 3 týždňovej pauze ju možeš pit znova, je výborná na jarný detox.

peta111

..ja pijem casto zihlavovy vyluh..a ake moze mat negativne ucinky?? aj zachvat slepaku?? fuuu...radsej to budem pit menej...

tulipán13

Žihľavový čaj je výborný, ale všetko s mierou. Na tvojom mieste by som si dala pauzu aspoň na nejaký čas a vystriedala ho. Inak ak máš prístup k čerstvej žihľave, tak si sprav z nej prívarok a zjedz ju radšej celú. Do čaju sa vyluhuje len 25% látok, ktoré pôsobia na organizmus dobre. Je lepšie žihľavu jesť ako len vyluhovať. Tiež ale s mierou.

levandulka33

mne ho kedysi v puberte poradila kozmeticka na cistu plet, pravidelne pit, najlepsie z cerstvej zihlavy, dostala som zachvat slepaku, nevedela som ze to z toho caju, uvarila som si ho znova a zasa, div som neletelo do spitalu, susena zihlava mi nevadi..Ak ti nerobi zle, kludne ho pi, cisti krv, ako aj praslicka, ale teda nie stale, striedaj to.

M 25

ja ho pijem vždy ráno ..
ale tiež som počula, že nadmerné pitie škodí .. ale neviem, čo je na tom pravdy ..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žihľavový čaj - Fórum - ZDRAVIE.sk