Priatel stale kavickuje zo sestrou

Príspevok v téme: Priatel stale kavickuje zo sestrou
malinka94

Som povahy,velmi velmi citlivej,urazi ma alebo dotkne sa ma vemi vela veci,co mam bohuzial v povahe. Neviem prijat pravdu,ktory ma kriticky obsah,to je moja zla vlastnost.S priatelom mame vyse rok a 5mesiacov vazny vztah.Uz asi polrok sa so mnou vlecie nejaky zly duch, zmenila som sa ,zacala som vsetko riesit,aj to ked mi bolo raz vysvetlene,vratila som sa k tomu. Neuvedomjem si preco to vyvolavam,pri com hadku vyvolat samozrejme nechcem. Priatel je odo mna starsi cca 8 rokov, aj nase zmyslanie su ine, kedze je som si este poriadn zivot kde su ovela dolezitejsie problemy nezazila. Priatelovi toto polrocne posledne obdobie strasne vela vycitam, a on to vsetko obmedzuje,ja si to ale vazim,len to nedavam najavo.... vycitky pokracuju vzdy. Terat tento tyzden sme mali dufam ze prvu a poslednu hadku,kt. viedla k rozchodu. Pricina hadky bola, ze nedokazem akceptovat jeho kazdotyzdenne vysedaanie na kavach so sestrou,co sa deje uz vyse mesiaca a pol. Pratel ma sice vola,ze nech idem s nimi,ale kedze jeho sestra nam ucty stale plati(ja som nezamestnana ,som studentka) mne je vrcholne trapne vysedavat 3,4dni po sebe ze by na mna niekto zaraba a sale mi platil,to nie je jediny dood preco nejdem s nimi ale vycsinou som ja ten ktory sa stale pyta a pocuva, inak by tema asi nebola ziadna a tukali by sme si vsetci do mobilov.Dalsia pricina, rada by som bola s priatelom najradsej sama, volam ho domov , k nam pripadne k nim,ale on je naoru e nechce vzdy nasich v dome obmedzovat...(co sa tyka sukromia a tak) takze mi vlastne spol byt nemozeme nikde,iba v posilke,kde travime svoj cas kde sa odreagujeme... Vratim sa ale k tej poslednej hadke,v utorok bol volny den,volali sme si rano,ked som mu povedala ze si pojdem mozno zacvicit poobede ae nevedela som na isto,takte odpoved 100% nebola. On siel do mesa pracovne, a jeho setsra ho volala ci s nim neajjde do solarka a samozrejme kava nesmie chybat. Namiesto toho,zeby zavolal mna, siel so sestrou na kavu,nepytal sa ma ci idem s nimi,lebo som mu den pred tym napisala,ze s nimi nikde nikdy nepojdem. Proste vadilo mi ze nezavolal mna, ze ci sa s nim neprejdem hoc som ho upozornila ze ja sa rada prejdem kedykolvek aj bez toho ze by sme minali peniaze,pojdem hoci a len na otocku,lenze on bol v tom,ze ja idem cvicit. Nepytal sa ma ci s nim pojdem.VADI MI, ZE JEHO SESTRA NEBERIE OHLAD NA T,ZE JE TO JEJ BRAT KTORY MA PRIATELKU, A VSADE HO STALE VYVOLAVA,ASI 3,4X DO TYZDNA, PLATI MU SOLARKO,KAVICY,OBLECENIE, BENZIN...necudujem sa ze neodmietne,ked ma vsetko zadarmo. Ale kolko x om ho zavolala ja s tym ze by som aj aplatila ja,nepojde so mnou,lebo si nezarabam,zavolam ho k nam, bud je unaveny,alebo sa uci anglictinu.ON NEVIE SVOJEJ SESTRE POVEDAT NIE, MOZNO 5X DOKOPY ANI TO NIE AZ TOLKO S NOU NESIEL,ALE JA? MNE SA TO PRVIDELNE STAVALO,TA SOM HO PRESTAA VOLAT. DALA SOM MU NA VYBER BUD JA ALEBO SESTRA. Nevie svoju sestru presunut trosku na bok,lebo ma priatelku,nie, kavickuju vo velkom,POPRI TM VIE VEMI DOBRE,ZE MI TO ENSKUTOCNE VADI, neobmedzil to do doby,kym som nepovedal bud ja alebo ona.

V tom mi napisala eho sestra sms, kto mi dal pravo urcovat kedy ma cas travit s rodino,a e ju urazam mojim bezocivim spravanim.

Mam z toho pocit,ze nas chce rozdelit, na zaciatku vztahu sa o to pokusala, pripada mi to tak ze si ma upuje a tym u mna stupa, lebo vela veci okrem kaviciek mi zaplatila...Ale jej spravanie je niekedy tak trapne az to boli.Zacne mi rozpravat o jej bratovi( moj priatel) ako jej zapinal podprsenku (on tvrdi ze saty) ako jej pri nakupoch zapinal gombik na nohaviciach, ako sa mu kazuje v plavkach atd...proste som citliva a taketo spravanie je podla mna .... nehovorim ze ja som ,,zdrava,, tiez prehanam,ale odtial potial...

gumka

no, podla mna robis z komara somara. Hladas problem aj tam, kde nie je. Co keby si zacala mat jeho sestru rada, vela veci by sa zmenilo k lepsiemu

malinka94

wodička

Nikto sa na to okrem teba nestazoval,prepac,mala som doma aj ine povinnosti,tak som to rychlo napisala...ospravedlnujem sa

Nepride mi to problem ako u 3rocnych-moja mama ma dost rokov a riesi tieto hluposti s mojim ocom,iba v inej situacii

wodička

toto su teda problemy! jak u 3-rocnych deti. a prosim ta, kontroluj to po sebe, mas tam tolko preklepov a chybajucich pismen, ze je to tazko zrozumitelne. predtym ako to odosles si to precitaj.

malinka94

afxh

ANOOO VED PISEM ZE MA VOLA DO MESTA S NIMI,PRECITAJ SI HNED POD TOUTO ODPOVEDOU CO SOM NAPISALA TERAZ DOTYCNEJ :)

malinka94

hhfsn

ale nieee,ja sii uplne vazim tvoj nazor a reakcie :) sama som dole pisala,ze ja si ho nezasluzim,z tolkych vycitiek atd. Je fakt aj dost veriaci,je super clovek,ale jeho system v niektorych veciach nepochopim. Vobec nepochopim.Preto som tak reagovala,lebo to by bolo posledne co by ma napadlo, my sexujeme malo,keby ma mal len na to tak asi pri kazdom stretnuti by to dopadlo pri tom istom. Preto aj nechce chodit k nam aby to tak nedopadlo,milovackou. I ked mi to pride ako vyhovoka,lebo sa m nechce sediet u nas doma a pozerat film. Ja som jeho rpva fakt vazna znamost,pretoze si zivot uzival .Nikdy nemal taky dlhy vztah.Kludne sa vzi do jeho sitacie,ja si precitam aj kritiku na mna,len v tomto sere si myslim, ze je uplne normalne ked mi vadi jeho caste kavickovanie-tu sa pytam na tvoj nazor- co hovoris na to ked ho sestra stale vola na kavu,do solarka,ked uz su v meste aj nakupy... priatel zavola aj mna,pojdem raz za tyzden,ale ze by mne mal niekto platit kavy,to urcite nie.Su to ludia ktory si presli vysokou skolou,vzdelany, nezarabaju na mna,ale na seba.A ked pooviem priatelovi ze nejdem, ci nemozeme byt u nas-kde sa penaize neminaju, vtedy je zle...

hhfsn

si mala rovno na zaciatku napisat ze nechces ziadne nazory, len aby sme ta lutovali
keby ta naozaj lubil a mal o teba zaujem, tak vymysli aj program sam, sam ta niekde zavola a nebude len doma cakat kym ho sestra zavola na kavu. ked si chce zasexsovat, tak vtefy je s tebou, lebo snad so sestrou nesexuje.. a ved jemu to cele vyhovuje. mat mladu hlupu 'proatelku' co je len doma a bez neho sama ani prstom nepohne , nikam sama nechodi ... supet vztah. to ta teda urcite miluje

malinka94

vfiojgxxy

ON BY MAL BYT TEN CO BY MA MAL NECHAT...MOJE SUSTAVNE VYCITKY AKO MI NAPISAL... STALE MI NIECO VADI,ALE JA ASI AJ VIEM PRECO,ZE TAM JE LASKA...JA SOM BOLA AKO KEBY NAVIAZANA NA NEHO...TERZ SME SI TO UZ VYRIESILI VSETKO JE OK, ALE AJ TAK SOM CHCELA VEDIET AS NAZOR KEDZE STE NEZNAME ZENY ... KAMARATKY BY DRZALI PRI MNE A PRIKYVOVALI MI

malinka94

vcyxh

na nom je vidiet a citit,ze ma miluje,toho sa nebojim,vidno to na nom...ale on by tzil mat asi velmi taky vztah,proste pratelku mat,ale ta ista volnost tam musi byt stale...