Priatel stale kavickuje zo sestrou

Príspevok v téme: Priatel stale kavickuje zo sestrou
malinka94

Som povahy,velmi velmi citlivej,urazi ma alebo dotkne sa ma vemi vela veci,co mam bohuzial v povahe. Neviem prijat pravdu,ktory ma kriticky obsah,to je moja zla vlastnost.S priatelom mame vyse rok a 5mesiacov vazny vztah.Uz asi polrok sa so mnou vlecie nejaky zly duch, zmenila som sa ,zacala som vsetko riesit,aj to ked mi bolo raz vysvetlene,vratila som sa k tomu. Neuvedomjem si preco to vyvolavam,pri com hadku vyvolat samozrejme nechcem. Priatel je odo mna starsi cca 8 rokov, aj nase zmyslanie su ine, kedze je som si este poriadn zivot kde su ovela dolezitejsie problemy nezazila. Priatelovi toto polrocne posledne obdobie strasne vela vycitam, a on to vsetko obmedzuje,ja si to ale vazim,len to nedavam najavo.... vycitky pokracuju vzdy. Terat tento tyzden sme mali dufam ze prvu a poslednu hadku,kt. viedla k rozchodu. Pricina hadky bola, ze nedokazem akceptovat jeho kazdotyzdenne vysedaanie na kavach so sestrou,co sa deje uz vyse mesiaca a pol. Pratel ma sice vola,ze nech idem s nimi,ale kedze jeho sestra nam ucty stale plati(ja som nezamestnana ,som studentka) mne je vrcholne trapne vysedavat 3,4dni po sebe ze by na mna niekto zaraba a sale mi platil,to nie je jediny dood preco nejdem s nimi ale vycsinou som ja ten ktory sa stale pyta a pocuva, inak by tema asi nebola ziadna a tukali by sme si vsetci do mobilov.Dalsia pricina, rada by som bola s priatelom najradsej sama, volam ho domov , k nam pripadne k nim,ale on je naoru e nechce vzdy nasich v dome obmedzovat...(co sa tyka sukromia a tak) takze mi vlastne spol byt nemozeme nikde,iba v posilke,kde travime svoj cas kde sa odreagujeme... Vratim sa ale k tej poslednej hadke,v utorok bol volny den,volali sme si rano,ked som mu povedala ze si pojdem mozno zacvicit poobede ae nevedela som na isto,takte odpoved 100% nebola. On siel do mesa pracovne, a jeho setsra ho volala ci s nim neajjde do solarka a samozrejme kava nesmie chybat. Namiesto toho,zeby zavolal mna, siel so sestrou na kavu,nepytal sa ma ci idem s nimi,lebo som mu den pred tym napisala,ze s nimi nikde nikdy nepojdem. Proste vadilo mi ze nezavolal mna, ze ci sa s nim neprejdem hoc som ho upozornila ze ja sa rada prejdem kedykolvek aj bez toho ze by sme minali peniaze,pojdem hoci a len na otocku,lenze on bol v tom,ze ja idem cvicit. Nepytal sa ma ci s nim pojdem.VADI MI, ZE JEHO SESTRA NEBERIE OHLAD NA T,ZE JE TO JEJ BRAT KTORY MA PRIATELKU, A VSADE HO STALE VYVOLAVA,ASI 3,4X DO TYZDNA, PLATI MU SOLARKO,KAVICY,OBLECENIE, BENZIN...necudujem sa ze neodmietne,ked ma vsetko zadarmo. Ale kolko x om ho zavolala ja s tym ze by som aj aplatila ja,nepojde so mnou,lebo si nezarabam,zavolam ho k nam, bud je unaveny,alebo sa uci anglictinu.ON NEVIE SVOJEJ SESTRE POVEDAT NIE, MOZNO 5X DOKOPY ANI TO NIE AZ TOLKO S NOU NESIEL,ALE JA? MNE SA TO PRVIDELNE STAVALO,TA SOM HO PRESTAA VOLAT. DALA SOM MU NA VYBER BUD JA ALEBO SESTRA. Nevie svoju sestru presunut trosku na bok,lebo ma priatelku,nie, kavickuju vo velkom,POPRI TM VIE VEMI DOBRE,ZE MI TO ENSKUTOCNE VADI, neobmedzil to do doby,kym som nepovedal bud ja alebo ona.

V tom mi napisala eho sestra sms, kto mi dal pravo urcovat kedy ma cas travit s rodino,a e ju urazam mojim bezocivim spravanim.

Mam z toho pocit,ze nas chce rozdelit, na zaciatku vztahu sa o to pokusala, pripada mi to tak ze si ma upuje a tym u mna stupa, lebo vela veci okrem kaviciek mi zaplatila...Ale jej spravanie je niekedy tak trapne az to boli.Zacne mi rozpravat o jej bratovi( moj priatel) ako jej zapinal podprsenku (on tvrdi ze saty) ako jej pri nakupoch zapinal gombik na nohaviciach, ako sa mu kazuje v plavkach atd...proste som citliva a taketo spravanie je podla mna .... nehovorim ze ja som ,,zdrava,, tiez prehanam,ale odtial potial...

malinka94

tttsfj

noo smutne smutne,mame kamaratov,aj to nas napadlo,ze vybehneme pary,ale nikdy k tomu nedoslo.

Keby om mu bola napisala rano ja ci sa vidime, nebude so sestrou. Ale ja sama rano neviem povedat co ako,lebo este je skoro,rano som plna energie a poobede by som mozno nemaa chut it niekde do mesta,ale len doma s nim samozrejme...
Lenze v ten mu skor povedala sestra, ci nejde do mesta tak siel s nou ... potom som mu napisala smsku ze tento system ma nebavi,ja som mala volny den,a kto sa prvy ozve s tym bude travit cas pre mna nie je nazor zamilovaneho chlapa. Tak siel so sestrou a po tej smske sme sa skoro rozisli s tym ze mi jeho setra este napisala ze je urazena a urazam ju svojim bezociviym spravanim...tym padom v meste ostal dlhsie , my dvaja uz nic, len sme si pisali vecer na Fb ...to je vsetko z toho dna. Na druhy den sme si to vyriesili

malinka94

nika kvak

A ty mas zas pravdu,treba zladit tie nezhody a najst cestu ktora nam vyhovuje. Pretoze moj partner nema rad obmedzovania,a ja mu to robim...len proste nemozem hltat,ked chodi na kavy niekolko x za tyzden s osobou s ktorou byva pod jednou strechou.

Ale povedala som mu,nech si kavickuje,chodi nakupy,solarko a tak, lebo uz mi je to tak trosku aj jedno...po tom vsetkom

tttsfj

tak mu hned rano zavolaj a povedz mu co budete robit. keby ch el byt s tebou tak ide na tu kavu so sestrou a potom ide niekam s tebou. snad nesedi cely den na tej kave. to on sam ziadny plan nevymysli len caka kde ho kto zavola? ziadnych kamaratov nemate? smutne

nika kvak

to chápem, napísala som, že každý má iné požiadavky na slobodu. potrebné je zhodnúť sa v tom. a to sa zrejme nestalo. preto je potrebné pobaviť sa o tom a nájsť tú zhodu v očakávaniach u oboch partnerov.
ak má on iné predstavy o slobode ako ty - tak to treba zladiť. to som chcela povedať.
to, že nechcem mať partnera pod palcom bol už môj osobný názor a mohla som si ho odpustiť, to máš pravdu.

malinka94

p.s.

inak on vola aj mna ako som spominala,ibaze mne je trapne si stale nechvat platit, preto by som radsej bola u nas alebo u nich... lenze kto sa rvy ozval ten vyhrava,takym sposobom to robi

rddyu

s tebou sa nudi a nema co robit. tak preco by nesiel radsej so sestrou na kavu, do solarka, na nakupy.. radsej ako sa s tebou nudit a len tak sa dookola prechadzat po meste

malinka94

nika kvak

Ale kazdy je ina povaha,kazdy sa na vztah pozera inak. Mam znamu,ktorej rajer vkuse vola, vzdy sa pyta co budu robit,maju aj viac moznosti lebo su obaja zamestnani a vikend maju uplne cely pre seba,platit si mozu navzajom,ziadne vycitky..ty si velmi optimisticka na taketo veci,a mna by vnutorne ranilo,keby som sa na to vsetko mala tak lahko pozerat.

Alexamko

nooo je rozdiel ked ide on so sestrou a ja s kamaratmi-uplne vylucene , ja mam surodencov-sestry ...ale kamarati urcite nieeee urcite...kamarat so mnou moze flirtovat,sestra nie

alexmanko

to sa stava aj mne casto, priatelka na mna skoro nikdy nema cas. po tych rokoch som si nejako zvykol.
ak sa chces prejst mozme sa ist prejst spolu, tiez velmi nemam co robit.
kym on bude von so sestreou ty mozes byt von s kamaratmi.