Priatel stale kavickuje zo sestrou

Príspevok v téme: Priatel stale kavickuje zo sestrou
malinka94

Som povahy,velmi velmi citlivej,urazi ma alebo dotkne sa ma vemi vela veci,co mam bohuzial v povahe. Neviem prijat pravdu,ktory ma kriticky obsah,to je moja zla vlastnost.S priatelom mame vyse rok a 5mesiacov vazny vztah.Uz asi polrok sa so mnou vlecie nejaky zly duch, zmenila som sa ,zacala som vsetko riesit,aj to ked mi bolo raz vysvetlene,vratila som sa k tomu. Neuvedomjem si preco to vyvolavam,pri com hadku vyvolat samozrejme nechcem. Priatel je odo mna starsi cca 8 rokov, aj nase zmyslanie su ine, kedze je som si este poriadn zivot kde su ovela dolezitejsie problemy nezazila. Priatelovi toto polrocne posledne obdobie strasne vela vycitam, a on to vsetko obmedzuje,ja si to ale vazim,len to nedavam najavo.... vycitky pokracuju vzdy. Terat tento tyzden sme mali dufam ze prvu a poslednu hadku,kt. viedla k rozchodu. Pricina hadky bola, ze nedokazem akceptovat jeho kazdotyzdenne vysedaanie na kavach so sestrou,co sa deje uz vyse mesiaca a pol. Pratel ma sice vola,ze nech idem s nimi,ale kedze jeho sestra nam ucty stale plati(ja som nezamestnana ,som studentka) mne je vrcholne trapne vysedavat 3,4dni po sebe ze by na mna niekto zaraba a sale mi platil,to nie je jediny dood preco nejdem s nimi ale vycsinou som ja ten ktory sa stale pyta a pocuva, inak by tema asi nebola ziadna a tukali by sme si vsetci do mobilov.Dalsia pricina, rada by som bola s priatelom najradsej sama, volam ho domov , k nam pripadne k nim,ale on je naoru e nechce vzdy nasich v dome obmedzovat...(co sa tyka sukromia a tak) takze mi vlastne spol byt nemozeme nikde,iba v posilke,kde travime svoj cas kde sa odreagujeme... Vratim sa ale k tej poslednej hadke,v utorok bol volny den,volali sme si rano,ked som mu povedala ze si pojdem mozno zacvicit poobede ae nevedela som na isto,takte odpoved 100% nebola. On siel do mesa pracovne, a jeho setsra ho volala ci s nim neajjde do solarka a samozrejme kava nesmie chybat. Namiesto toho,zeby zavolal mna, siel so sestrou na kavu,nepytal sa ma ci idem s nimi,lebo som mu den pred tym napisala,ze s nimi nikde nikdy nepojdem. Proste vadilo mi ze nezavolal mna, ze ci sa s nim neprejdem hoc som ho upozornila ze ja sa rada prejdem kedykolvek aj bez toho ze by sme minali peniaze,pojdem hoci a len na otocku,lenze on bol v tom,ze ja idem cvicit. Nepytal sa ma ci s nim pojdem.VADI MI, ZE JEHO SESTRA NEBERIE OHLAD NA T,ZE JE TO JEJ BRAT KTORY MA PRIATELKU, A VSADE HO STALE VYVOLAVA,ASI 3,4X DO TYZDNA, PLATI MU SOLARKO,KAVICY,OBLECENIE, BENZIN...necudujem sa ze neodmietne,ked ma vsetko zadarmo. Ale kolko x om ho zavolala ja s tym ze by som aj aplatila ja,nepojde so mnou,lebo si nezarabam,zavolam ho k nam, bud je unaveny,alebo sa uci anglictinu.ON NEVIE SVOJEJ SESTRE POVEDAT NIE, MOZNO 5X DOKOPY ANI TO NIE AZ TOLKO S NOU NESIEL,ALE JA? MNE SA TO PRVIDELNE STAVALO,TA SOM HO PRESTAA VOLAT. DALA SOM MU NA VYBER BUD JA ALEBO SESTRA. Nevie svoju sestru presunut trosku na bok,lebo ma priatelku,nie, kavickuju vo velkom,POPRI TM VIE VEMI DOBRE,ZE MI TO ENSKUTOCNE VADI, neobmedzil to do doby,kym som nepovedal bud ja alebo ona.

V tom mi napisala eho sestra sms, kto mi dal pravo urcovat kedy ma cas travit s rodino,a e ju urazam mojim bezocivim spravanim.

Mam z toho pocit,ze nas chce rozdelit, na zaciatku vztahu sa o to pokusala, pripada mi to tak ze si ma upuje a tym u mna stupa, lebo vela veci okrem kaviciek mi zaplatila...Ale jej spravanie je niekedy tak trapne az to boli.Zacne mi rozpravat o jej bratovi( moj priatel) ako jej zapinal podprsenku (on tvrdi ze saty) ako jej pri nakupoch zapinal gombik na nohaviciach, ako sa mu kazuje v plavkach atd...proste som citliva a taketo spravanie je podla mna .... nehovorim ze ja som ,,zdrava,, tiez prehanam,ale odtial potial...

winki

Jeho sestra vás chce očividne rozdeliť, alebo v má povahu, že sa vyžíva v takýchto vecia, robí jej dobre keď môže ľudom ubližovať a teší sa z toho. Proti tomu sa musíš obrniť trpezlivosťou, prípadne sa pokús vytvoriť si s ňou vzťah ako najlepšia priateľka...

AdamKrt

malinka94 Dnes 14:45 -

ked Ti ide len o to, kto prvy ho pozve, tak co sedis, ako taka kvaka ? Mas volno a on sa nema k cinu, Ty mu prva zavolaj a povedz, ze idete robit toto a toto. Chyt opraty do ruk sama. Ako vidis, jeho sestre to vychadza. Tak jej vyfukni vietor z plachiet. Ked mas cas, necakaj a konaj.

Keby si aj chcela ist na kavicku, tak ked uz tam pojdete, mozes zmenit plan a robit nieco ine, ale budete spolu :)

Jednoduche riesenie.

malinka94

ANAMARIE

nie ,on nic take nepovedal,povedal ze to obmedzi, do doby ym som mu nedala na vyber bud ja alebo sestra, nic by s tym nerobil...ved preco bude sediet doma,ked ma zadarmo vsetko ?nie?

winki

malinka, a ty mu niekedy niekdy sama od seba navrhneš, že vieš čo poďme na kávu, na drink, do kina. Zavolaj mu ráno a hotovo zlato mam lístky večer ideme do kina. Zavol, že vieš čo dnes je tak krásne poďme niekam k vode. Nečakaj vždy, že on ťa bude niekam volať, lebo z toho čo píšeš mi to príde tak, že len sedíš a čakáš a potom ťa sere, že ťa nikam nevolá.

anamarie

Ale ved ti sam povedal, ze sa to nezmeni, tak nechapem, co chces riesit. Ja som takeho mamickara kopla pred rokmi do zadku a mam svaty pokoj.

malinka94

anamarie

No byva u mamky lebo inak by sa ani nema kto starat o dom. Je sikovny, plat nema zly,prijal by vacsi ako kazdy,ma mmentalne obrovske vydavky na skolu a ne veci. On na mna za cele letne prazdniny pominal viac nez dost,vlastne jedna velka dovolenka bolo nase lietanie do mesta.Ja mam pcoit ze jemu to vyhovovalo tiez,lebo sam mi hovoril,ze doma sediet nevie,no ale nikto nepovedal ze musime byt v meste, stacilo ma upozornit a nie rozmaznavat ma tym a ucit ma,nech si zvyknem. Tak ja sa urcite od toho utorka povazujem za menej, kedze z priatela vysla veta ze RODINA BUDE VZDY NA PRVOM MIESTE,TAKZE KED BUDEM JEHO MANZELKA,MOZEM SA TAK ZARADIT.

Ja rcite nezakladam vztah na peniazoch ,ale na laske,skutocnej laske... a proste mna ked veci trapia chcem ich vyriesit cim skor, ako aj cez vikend som vyvolala hadku,kvoli tomu ze mi rano napisal ze s nm nemam pocitat cely den,lebo ma doma povinnnosti, pred fitkom sme sa nahodou stretli,on ma ale nevidel ja som bola v tom ze ma videl,tak som ho obvinila preco sa otocil ked siel a on ma tam envidel,len ja som bola v zlej domienke...lebo kocku ktora sedela vedla mna videl,mna nie. Tak som sa na to urazila,hned potom mi vecer volal ze si ide natankovat ,to som ho uz nastvala z toho obvinenia,tak siel do mesta a volal sestre kde je- stravili spolu vikend aj nedelu,kedze ja som sa neozyvala..v pondelok bolo vsetko ok ,povedala som mu ze ma trapi to kavickovanie a pod. slubila som mu ze sa zmenim a budem sa snazit to hltat,ze ked ma moznost ist so sestroou na kavu nech ide.Preslo 24 hodin a je tu ten problem -hadka ako som spominala.Siel do mesta sice pracovne,ale nezavolal ma ,vedel , ze skolu nemam a vedel,ze sa rada prejdem hoc aj len na otocku.ALE SESTRA JEHO SESTRA MA PREDBEHLA,PRETOZE SA HO OPYTALA CI BY JU NEVZAL DO SOLARKA TYM PADOM SIEL AJ ON,KAVA NESMIE CHYBAT...takze asi tak.....

AdamKrt

nelinka123 - zas byvat s rodinou neznamena, ze je nesamostatny, len byva s rodinou. Moze mat kludne niekde kupeny byt, dom, alebo nieco v zalohe. Len je pre neho lepsie nebyvat sam.

Ale to mas tiez divnu situaciu. Nebyvaju sauny naviac rozdelene pre muzov aj zeny, ci on nahy chodieva do sauny so sestrou a malymi neterami ? Uff, to uz zavana incestnym pedofilizmom... :-DDD

AdamKrt

malinka94
Dnes 12:31

tak nieco take nedokazuje a nezarucuje nic. Aj medzi knazmi su rozne uchylne osobnosti, atd, atd. Su to tiez len ludia.

Mimochodom, si si ista, ze je to Tvoj priatel ? Podla spravania, je bude velmi nevyspela osobnost s podivnym zmyslanim. Mala by si sa s nim porozpravat na temu, ako je to medzi vami. Ci mu pripada normalne, venovat sa sestre, ktora je s nim kazdy den, viac ako priatelke. Opytaj sa ho, co vlastne pre neho znamenas ? Ci si potrebuje masirovat ego, ktora zenska mu bude viac kurizovat ? Si pre neho len kamaratka, ci znama, ked dava prednost sestre ?

Keby si sama mala brata, ci kamarata, jemu by nevadilo, ze davas prednost inemu ?

Mimochodom a naco si 26 rocny hlada osemnastku, este nevyspelu ? Asi na sex, ale ked taku nechce ? Mozno Ta ma len ako zalohu - niekto je spina leniva a na druheho ma cas, ked sa nudi.

Porozpravajte sa vazne a zariad sa podla toho. Vo svojom veku mas este dost casu na to riesit vztahy az neskor, kym sama budes ustalena a vyrovnana a budes presne vediet co chces. On Ta mozno vnima aj preto ako neperspektivnu a mozno mu je ten vztah ukradnuty.

Ale to je najlepsie si riesit medzi sebou.

malinka94

fuha to mas dost blbe az taketo spravanie ... ako mam to pozitivnejsie,lebo priatel ma stae volal ked ho volala sestra,mne sa ale nepaci to,e ked odmietnem pojde aj napriek tomu,ze by povedal nie,chcem byt radsej s priatelkou.Ja som ho prestala volat vonku,kedze som dostavala stale negativnu odpoved.A potom ze vraj vycitam unavu alebo ucenie sa...