Priatel stale kavickuje zo sestrou

Príspevok v téme: Priatel stale kavickuje zo sestrou
malinka94

Som povahy,velmi velmi citlivej,urazi ma alebo dotkne sa ma vemi vela veci,co mam bohuzial v povahe. Neviem prijat pravdu,ktory ma kriticky obsah,to je moja zla vlastnost.S priatelom mame vyse rok a 5mesiacov vazny vztah.Uz asi polrok sa so mnou vlecie nejaky zly duch, zmenila som sa ,zacala som vsetko riesit,aj to ked mi bolo raz vysvetlene,vratila som sa k tomu. Neuvedomjem si preco to vyvolavam,pri com hadku vyvolat samozrejme nechcem. Priatel je odo mna starsi cca 8 rokov, aj nase zmyslanie su ine, kedze je som si este poriadn zivot kde su ovela dolezitejsie problemy nezazila. Priatelovi toto polrocne posledne obdobie strasne vela vycitam, a on to vsetko obmedzuje,ja si to ale vazim,len to nedavam najavo.... vycitky pokracuju vzdy. Terat tento tyzden sme mali dufam ze prvu a poslednu hadku,kt. viedla k rozchodu. Pricina hadky bola, ze nedokazem akceptovat jeho kazdotyzdenne vysedaanie na kavach so sestrou,co sa deje uz vyse mesiaca a pol. Pratel ma sice vola,ze nech idem s nimi,ale kedze jeho sestra nam ucty stale plati(ja som nezamestnana ,som studentka) mne je vrcholne trapne vysedavat 3,4dni po sebe ze by na mna niekto zaraba a sale mi platil,to nie je jediny dood preco nejdem s nimi ale vycsinou som ja ten ktory sa stale pyta a pocuva, inak by tema asi nebola ziadna a tukali by sme si vsetci do mobilov.Dalsia pricina, rada by som bola s priatelom najradsej sama, volam ho domov , k nam pripadne k nim,ale on je naoru e nechce vzdy nasich v dome obmedzovat...(co sa tyka sukromia a tak) takze mi vlastne spol byt nemozeme nikde,iba v posilke,kde travime svoj cas kde sa odreagujeme... Vratim sa ale k tej poslednej hadke,v utorok bol volny den,volali sme si rano,ked som mu povedala ze si pojdem mozno zacvicit poobede ae nevedela som na isto,takte odpoved 100% nebola. On siel do mesa pracovne, a jeho setsra ho volala ci s nim neajjde do solarka a samozrejme kava nesmie chybat. Namiesto toho,zeby zavolal mna, siel so sestrou na kavu,nepytal sa ma ci idem s nimi,lebo som mu den pred tym napisala,ze s nimi nikde nikdy nepojdem. Proste vadilo mi ze nezavolal mna, ze ci sa s nim neprejdem hoc som ho upozornila ze ja sa rada prejdem kedykolvek aj bez toho ze by sme minali peniaze,pojdem hoci a len na otocku,lenze on bol v tom,ze ja idem cvicit. Nepytal sa ma ci s nim pojdem.VADI MI, ZE JEHO SESTRA NEBERIE OHLAD NA T,ZE JE TO JEJ BRAT KTORY MA PRIATELKU, A VSADE HO STALE VYVOLAVA,ASI 3,4X DO TYZDNA, PLATI MU SOLARKO,KAVICY,OBLECENIE, BENZIN...necudujem sa ze neodmietne,ked ma vsetko zadarmo. Ale kolko x om ho zavolala ja s tym ze by som aj aplatila ja,nepojde so mnou,lebo si nezarabam,zavolam ho k nam, bud je unaveny,alebo sa uci anglictinu.ON NEVIE SVOJEJ SESTRE POVEDAT NIE, MOZNO 5X DOKOPY ANI TO NIE AZ TOLKO S NOU NESIEL,ALE JA? MNE SA TO PRVIDELNE STAVALO,TA SOM HO PRESTAA VOLAT. DALA SOM MU NA VYBER BUD JA ALEBO SESTRA. Nevie svoju sestru presunut trosku na bok,lebo ma priatelku,nie, kavickuju vo velkom,POPRI TM VIE VEMI DOBRE,ZE MI TO ENSKUTOCNE VADI, neobmedzil to do doby,kym som nepovedal bud ja alebo ona.

V tom mi napisala eho sestra sms, kto mi dal pravo urcovat kedy ma cas travit s rodino,a e ju urazam mojim bezocivim spravanim.

Mam z toho pocit,ze nas chce rozdelit, na zaciatku vztahu sa o to pokusala, pripada mi to tak ze si ma upuje a tym u mna stupa, lebo vela veci okrem kaviciek mi zaplatila...Ale jej spravanie je niekedy tak trapne az to boli.Zacne mi rozpravat o jej bratovi( moj priatel) ako jej zapinal podprsenku (on tvrdi ze saty) ako jej pri nakupoch zapinal gombik na nohaviciach, ako sa mu kazuje v plavkach atd...proste som citliva a taketo spravanie je podla mna .... nehovorim ze ja som ,,zdrava,, tiez prehanam,ale odtial potial...

nelinka123

ze cudzi clovek!

ty by si mal byt clovek s ktorym si chce zalozit vlastnu rodinu

ci si ju chce zalozit so sestrou ake ten moj jozko?

anamarie

Toto normalny milujuci vztah nie je, mas 18 rokov, vies, kolko chlapov ti este pride do zivota? Kedby ten 26 rocny aspon za to stal, ale ved vy nemate ziadny vztah, toto nie je partnerstvo, ved spolu ani nie ste a on je nejaky cudak, ked s tebou nechce travit cas a ani sex nic moc. A ani peniaze nema. Rozid sa s nim, pokym ti z toho nezacne strasit vo vezi, toto nema perspektivu. A ze je rodina najdolezitejsia? Vies co, keby ta lubil, akoze ta nelubi, tak by okaslal celu rodinu a bol by s tebou, tak by to bolo. Ked 26 rocny este vzdy byva u mamicky, asi extra ambiciozny nebude, taky ti imponuje? Ked uz, tak si aspon najdi rovesnika, ktory bude na tebe prilepeny nonstop.

nelinka123

keby len jeho sestra na mna ziarli ale aj jeho netere
mi furt vypisuju na pokeci ze nech dam ich jozkovi pokoj ze on je dobryyy :-0

a na auto mu vypisuju lubim ta

sestra ho brava snimi aj kupat sa do sauny mna nikdy s nimi nezavolali

moja matka povedala ze to normalne neni hlavne ked on ma 34rokov

malinka94

Kafik

amozrejme v tomto mas upln pravdu, asi sa az velmi precenujem a povysujem nad jeho rodinu..po tej hadke som si uvedomila, ze nemozem sa povazovat za tu najdolezitejsiu,predsa rodina je rodina ja som stale ,, cudzy clovek,, .

kafe

malinka, možno máš v niečom pravdu - že priateľ sa viac venuje sestre ako tebe - ale tak isto si uvedom, že si LEN jeho priateľka. Tých môže mať ešte veľa. Na prvom mieste je vždy rodina (rodičia, súrodenci) až do vtedy, kým nebude mať manželku, prípadne čakať dieťa s niekym.
Ja by som povedala, že chlapec ešte nedozrel na vzťahy, jemu stačí rodina v ktorej vyrastal a ty mu nechýbaš, nepotrebuje ťa.

malinka94

ruslanka

Jej povedat nemozes nic, ona ma a t taky isto nazor ako aj moj priatel.Taze by to enstalo za to,usta si viem otvorit,ale ked si ich otvorim , poviem aj to co by som nemala,neriskujem,ze zo mna vyjde nieco co by nemalo...prajem jej to pocitit,ked bude mat priatela...ake to je,ked sa bude citit na 2.mieste

Ruslanka123

Tak podľa môjho názoru, ťa úplne chápem,isto by sa ani mne nepáčilo,keby môj manžel či priateľ chodil s jeho sestrou ,bratom po kávach.Jako si písala, býajú spolu,prečo nemôžu pokecať doma? čo sa týka jeho segry, mala by si nájsť chlapa a tráviť čas s ním, ona si čo myslí? že jedno po čom túžite je aby ste s ňou chodili vonku? ma komplexy,a neviem ako vyzeráš,ale keď sa za tebou chlapi otáčajú isto tam bude závisť tým padom i žiarlivosť. To, čo ti hovorí,ako ju zapína tvoj priateľ a pod. su úplne zbytočné veci,le ona za tým nie vidí,vie,že si mladá,žiarlivá, tak to chce upútať. Ked sa snažila váš vzťah zlikvidovať na začiatku, môže byť, že to chce aj teraz,možno jej vadí,že brat je zadaný a ona nie a očividne jej to chýba. Na tvojom mieste, buď si určite jasné pravidlá alebo to ukončíte. Pretože sa stále budete na tomto hádať,chápem tvoju situáciu a ako si písala,nezaslužíš si ho,keď je taký dobrý. Ty mu vždy niečo vytkneš,on to chápe, ale na drhej strane m dosť zvlášne názory a nevie poriadne čo je vzťah keď toto uprednoňuje. Tej jeho sestre povedz svoje,nech sa dievča zamyslí nad sebou...Keď má komplexy,nech si nájde chlapa ktorý sa okolo nej bude točiť,kedy sa jej zapáči!

malinka94

adamkrkt

:) je vyucene,ze moj priatel mal nieco intimne s jeho vlastnou sestrou. Sestra je vlastna rcitemlebo tam e neskutocna podoba ,ale velmi velka podoba :) uz len z toho,ze pratel je dost veriaci, by toto v zivote nezatajil,takze riesis az dost do hlbky,a nerealne veci.Priatel ma na ex nema,pretoze okole aj ja ho uz dostatocne poznam,a sam nechcel mat so mnou dlhsi cas sex ,aby som s o nom nieco nemyslela,a tak to aj je.Nezaklada vztah na tom jednom.Takze toto tvrdenie je uplne vylucene....ja mam 18 on 26... prave to je to,ze on ina veci berie aj ja...lebo ako som spominala,nemam za sebou problemovy zivot,neviem poriadne este co to zivot je,on ale ano,ma odzite a dost velke veci...Neviem fakt ci so nenormalna je alebo je normalne to kavickovanie?ON SA DRZI TOHO NAZORU,KTO SA PRVY OZVE ,S TYM BUDE TRAVIT CAS... a podla mna vztah o tomto nie je...

malinka94

nelinka123
To iste mi vraveli aj doma,e tam bude ziarlivost z jej strany a zavist...ona ma z 27rokov a priatela nema...j som dokonca niekedy vycitala frajerovi,ked sme sedeli na kave vsetci traja,ze cely cas prekeca s nou a ja s jeho sestrou,ale my dvaja sme sa nerozpraval,nepacilo sa mi ze v jej pritomnosti na mna za 3hodiny pozriet vie dokopy 5x ,citila som sa jak vzduch proste , bud kecal so sestrou iba on alebo ja s nou,ale vsetci traja nie...ano s ymto prehanam, lebo pritel je na mna az velmi dory,ale ma svoj hrdost a tiez sa mu niektore veci daju byt uplne normalne ako u mna prave naopak...NECHAPEM,AKO SA MI TO MOZE NEPACIT ZE CHODI SO SESTROU ...nehovorim o tom,ze teraz ked uz budu spolu pracovat nie je to iste ale ed ano...ach jaj ani s neviem predstavit co bude potom...