Zmenit gynekologa?

megan432

Mna normálne vyšetrovala doktorka aj ked som bola panna a nie cez konečník. A na sone som tiež bola tak že mi prechádzal po bruchu. Divný ten tvoj doktor.

madejka

Caute baby, práve som našla na nete... www.interklinik.sk, majú týždeň ZDARMA...aj gynekologické vyšetrenia. Robí tam aj dr.Kozolková, poznám ju už sto rokov z ružinovskej gyndy, je perfektná... ktorá nemáte prachy na rozhadzovanie, je to súkromná klinika, žiadny nátresk a milé sestry.

jankaaaaaaaaa

ked si mala nejaky dany problem, tak asi vysetrenie cez konecnik by nebolo vhodne, alebo resp. by bolo zbytocne. a sono ti proste nemohol spravit, ked si nemala plny mechur. nie kazdy lekar ma super spickovy pristroj, niektory ho vobec na ambulancii ani nemaju. ked ti povedal ze sa mas nabuduce zastavit, tak ta uz asi kompletne vysetri, ak nie tak mu povedz ze chces aj vysetrit prsniky

lil2a

ako som uz povedala v inych diskusiach som citala ze babam ktore boli panny robili vysetrenie cez konecnik alebo dokonca aj cez posvu aj ked boli panny + vysetrenie prsnikov + sono, moj gynekolog to nespravil, hovoril len o sone preto som tu polozila otazku /prislo mi to cudne ked jeden gynekolog to spravi a druhy nie ale hadat sa tu s ludmi ako ste vy dve nebudem