výrastok na nohe

Príspevok v téme: výrastok na nohe
zeta

Prosím vás, poraďte mi niečo na výrastok na nohe. Teraz cez zimu som si kúpila užšie topánky a na nejdnej nohe sa mi urobil pod palcom výrastok.Často ma to bolí.Počula som,že sa ho môžem zbaviť aj podomácky,ale nevedeli mi povedať ako.Poznáte nejaký recept? Alebo musím ísť k lekárke. Existujú nejaká masť,ktorú mi na to predpíše a výrastok zmizne,alebo to ide len operatívne?
Ďakujem za radu.

mirbar

Viete mi niekto povedat co je to ta Golden Jaca? Neviem to nikde najst. Mam vyrastok na malicku na nohe, asi z uzkej topanky a rada by som sa ho zbavila. A teda radsej nejakou prirodnou liecbou.
Dakujem

stanley6669

ahojte vedel by mi niekto pomoct z vyrastkom na nohe?Mam to na vonkajsej strane palca a strasne to boli.Da sa to nejak vyliecit po domacky alebo s tym treba ist k doktorovi.Dakujem

marek11

caute potrebujem pomoct mam 18 rokou vysku 192cm a stasne ma trapi chrbat mam tam velke vyrastky ktore mi zavadzaju ma tlaci a pri toske chodze ma bola nohy aj cely chrbat dakedy ani nevladzem chodi pomozte mi co sa dastym robit som chodil aj cviccit aj na rehabilitacie a nic nepomaha

agina

Vyrastky na päte sa volaju "ostroha" a znicia sa akurat len ozarovanim. Stacia tri sedenia.Niekomu to zmizne po obstrekoch, ale priserne to boli.

zuzik

mam problem s vyrastkom na obidvoch nohach pod palcom a neviem co mam robit...ked mam topanky tak ma to tlaci a strasne boli?? da sa to nejako liecit alebo musim ist na nejaku operaciu?? velmi pekne vas prosim poradte mi niekto lebo je to surne kvoli mojej praci... DAKUJEM

zeta

damaxy,tiež ma to pobolieva občas.
Aj ja si to svietim biolampou,ale počula som,že sa toho dá úplne zbaviť.
Asi pojdem za lekárkou,vraj jedna masť pomohla mojej kamarátke a úplne jej to zmyzlo. Len to musí byť začerstva.

damaxy

tiez mam jeden vyrastok ,obcas ma to boli,jedna mi povedala ze to vtedy rastie,potesila som sa ukrutne,ale teraz vazne svietim si to biolampou potom ta bolest ustupi ale vyrastok ostane a ked mam blbe topanky,bez rtopedickej vlozky vtedy sa to tiez zhorsi