Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Balea

Príspevok v téme: Balea
ema_154

Kúpila som si gél na holenie balea lebo ho chválili,tak rozmýšľam že si kúpim aj balzam po holení pretože mávam trochu podráždenú pokožku po holení..od tejto značky to tam mali len v tej rýchlosti čo som sa ponáhľala som si ten balzam nevšimla:D poteší:D..a čo vy máte skúsenosti s touto značkou ?

lochness

ja som si minule cmajzla priatelov pansky gel na holenie balea sensitive lebo moja pena mi dosla a asi si uz iny nekupim :D nevonia sice tak fajne ako tie damske (kiwi a melon boli uzasne), ale je z toho uzasna husta pena ktora dlho vydrzi, nesteka a staci jej malicko... a je to lacne, na caste holenie v lete sa to akurat oplati :))

jankaaaaaaaaa

ovela lepsie sa s tym holi. chlpy dost pod tou penou zmaknu a aj ziletka sa lepsie klze ako sprchac. a pouzivam vsade a stale

M 25

a ten gél, či penu používate všade a pravidelne pri každom holení? :) ja som to ešte nikdy nepoužila, stále používam len sprcháč a tak sa holím ...
má to nejaké lepšie účinky?

jankaaaaaaaaa

ema: gel ma mat este hustejsiu a pevnejsiu penu ako pena na holenie. co tento gel balea nema ani nahodou
maruska: skusala som viacere, presne ktore neviem, ale aj napr. gel tesco je super a lacny.teraz pouzivam gely z anglicka na slovensku ich asi nemaju

maruska_123

ema ale tak napr gilette je gel a peni jak slak..a taka fajnova husta pena to je, ze to ani nestece tak lahko

maruska_123

jankaaaaa a s ktorymi mas este dobre skusenosti, okrem gilette? lebo ja som este ani inu nemala, ale tak obcas by sa zislo aj nieco lacnejsie

ema_154

Maruska:Ten gel je podla mna dobry a pekne vonia,niektorych ludi možno odradza že je lacny ale podla mna je aj tak dobry (ja mam to mlieko-citron je to aj pre citlivú pokožku) a janka : nepeni to pretože to je gel a nie pena :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Balea - Fórum - ZDRAVIE.sk