Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nápln pracovnej pozície Klientský pracovník

Príspevok v téme: Nápln pracovnej pozície Klientský pracovník
sasha

Zdravím,

chcela by som poradiť :-). Hľadám si prácu a objavila som jednu ponuku ktorá ma veľmi zaujala, avšak neviem čo presne táto práca obnáša.

Je to práca klientského pracovníka pre medzinárodnú spoločnosť, banku. Avšak náplň práce je zadaná len v krátkosti: je to telefonická komunikácia s klientami banky, analyzovanie a riešenie ich potrieb. pod tým je ďalším bodom predaj a ponuka služieb a produktov. Práca čo ma zaujala je v nepretržitom pracovnom čase. Takže by určite boli aj nočné zmeny.

Ale čo je vlastne náplň práce takého klientského pracovníka? Pýtam sa či to nieje niečo ako aktívny telemarketing.Aj keď ten sa v noci asi nedá robiť a táto práca je aj v noci. A na túto spoločnosť by mi to skôr prišlo ako úbohosť lebo myslím že oni niečo také nepotrebujú. Je to skôr niečo ako len prijímanie hovorov?

máte niekto s takouto prácou skúsenosti? Poprosím rýchlu odpoveď len ak máte s tým skúsenosti, alebo poznáte niekoho... čo všetko môže byť náplň práce klientského pracovníka?

Ďakujem :-)

jankaaaaaaaaa

aj keby to bol naozaj ten telemarketing, tak nemyslim zeby to bolo nieco strasne. myslim ze je ovela lepsie ponukat produkty zabehnutej banky, ako predavat nejaky nezmysli ako ponozky, alebo kremy, alebo nieco podobne

sasha

Je to na nepretržitý prac. čas, takže predpokladám že aj v noci. Jedná sa o ČSOB. Ale tam je v popise práce napísane len že sa jedná o telefonickú komunikáciu s klientmi banky, analyzovanie, riešenie ich potrieb. A ďalším bod je predaj a ponuka služieb a produktov.

Takže predpokladám že pracovník niekde za nejakou prepážkou to asi nebude. Len sa bojím či to nieje ako aktívny telemarketing. Ale asi to skúsim :-)

ďakujem za rady

hriankovac

podla mna to moze byt aj servis pre klientov banky, nieco ako sluzba Dialog v Tatra banke a pod.., napriklad blokovanie karty, ked ju niekto strati a podobne..ci nie? To by vysvetlovalo nepretrzitu prevadzku.

gadTz

teda nie od poctu dohodnutych stretnuti, ale od poctu ludi, ktori realne pridu do banky na zaklade tvojho telefonatu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nápln pracovnej pozície Klientský pracovník - Fórum - ZDRAVIE.sk