Mam sa chut zabit...co s tym?

Príspevok v téme: Mam sa chut zabit...co s tym?
Brenda

Viem ze by som nemala mat myslienky o smrti a o tom ako sa zabit,pretoze mam rodinu mamou otca a sestru..ktoru nadovsetko milujem a vazim si ich..ale dost casto ma tieto myslienky o smrti prepadavaju.Neviem ci to nieje len lutost alebo co.Mam priatela z ktorym som 4mesiace...on byva v cechach a ja na slovensku.Na zaciatku som si myslela ze to vydrzime a ked pride prava chvila tak sa spolu odstahujeme niekde.Lenze on nechce ist sem na slovensko a ja som si uz pracu v cechach hladala ale nic som nenasla.teraz pracujem tu na slovensku a nechcem hned odist lebo som len pred casom nastupila.Ta dialka mi zatial nevadi da sa to vydrzat ale akosi to jemu zacina vadit a dava mi to dost jasne najavo.On mi totizto tym casto dava rany pod pas a mna to strasne hneva a dost koli tomu placem.Teraz premyslam o rozchode lebo takto to dalej nejde no on sa rozist nechce,no je to pre mna tazka dilema lebo k nemu nieco citim ale na druhu stranu to dlhodobe "odlucenie" je pre nas dost zle.mozeme sa vidiet cez vykendy len teraz bolo obdobie ze nam to nedovolovalo aby sme sa cez tie vykendy videli a znova mi to dava na oci.chce uz somnou byvat ale tym ze on nechce ist sem a ja tu mam robotu je dost tazke neviem to vyriesit..prosim napiste mi svoj nazor na to..ak som to dost neopodstatnila tak mi to napiste.

zewa

Na smrt mysli obcas kazdy. Je ale rozdiel, ci uvazujes o tom, ze ci chces realne zabit? Ked sa povie slovo samovrazda, myslis si, ze je to hlupost (vies, ze je to hlupost?) alebo co ti vtedy napadne?
Pozri ja tvoj zivot nevidim az tak v srackach. Ste spolu kratko, vyskytli sa nove udalosti, ktore do zivota prosto prichadzaju. Vasa buducnost vas viac rozdeluje ako spaja. Tak ked sa vam jednoducho lisia vyhliadky do buducnosti, tak naco v takom vztahu zotrvavat? Ty nechces odist, on nechce odist a o rok sa aj tak rozidete. Tak to vyrieste este kym nemate ziadne zavazky. Chlapov je vsade dost. Ale rozhodnut sa musis sama.