Som tehotna v 15tich

Honor

Hovorím, strach tam je. Ja som prváčka na vysokej a tiež by som mala strach to povedať, lebo tiež nie som zabezpečená, som mladá, študujem a nemám vlastné financie..proste dieťa je obrovská zodpovednosť, ale tu iné východisko neexistuje. Nemôžeš určite čakať, že ti mama podá ruku a potlapka po pleci. Zbiť ťa nezbije, tomu neverím, to si len určite prikrašluješ zo strachu, ale nezazlievaj jej ak bude kričať a bude v šoku. Ak by náhodou chcel ruku položiť, tak sa nedaj, choď do inej izby ako bolo spomenuté, ale asi pred rozhovorom by som poprosila ako tak kľudne jednanie, lebo ani pre teba to nie je jednoduché.

ja40

Dufam,ze ta nezbije...ved ked sa dozvie,ze si tehotna tak sa ta bude bat udriet a keby aj tak sa bran,utec do izby.
Povedz jej,ze jej doverujes,ale ze nech sa neboji,ze urobis vsetko co bude v tvojich silach a o dieta sa postaras i ked je jasne,ze pomoc budes potrebovat,sama to nedas...este studujes?

sweater*

pozri, musis niest nasledky za svoje ciny, jaskor bude urcite nahnevana ale to skor s tej bezradnosti z toho velkeho soku, ze bum zrazu je jej dcera tehotna, co je asi ta "najvacsia" vec co sa moze zene stat, ze bude matkou. ale nic sa neda uz robit treba zacat riesit, na vsetko ostatne je uz neskoro

sweater*

ako pise honor urcite sa co najskor porozpravaj s rodicmi, v takejto situacii ti bude musiet byt rodina tou najvacsou oporou