Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechty

212

a to sa ti zafarbi len ten tvoj necht alebo cely prst ,alebo to treba nejako oblepiť?
asi to zni eblbo t aotazka,ale neviem si to predstavit,že s azafarbi len moj necht ked tam dam cely prst...?skušla si to už na svojom?

araz

ja som to skusala,ale ako pise Catalina mat treba riedke laky,ja som tam kvapkala normalny lak a ked to bolo take huste, tak sa ten lak vlastne nerozlial

Catali_na

Som veľmi rada, že v tomto vám baby pomôžem! skúšala som to a je to božské!! mala som to na sebe už viac krát a všetci boli fakt očarený!! :) :) je to bombové!! ale je tu pár zásad, bez ktorých ti to nepojde!! prvá a HLAVNA je:
*Musíš mať riedke laky, teda laky ktoré perfektne tečú, žiadne husté, inak ti kvapka spadne na dno nádoby alebo sa ti nevytvorí pekný obrazec.!!!!
*keď tam lak kvapneš, hneď daj druhý a tretí lak, aby sa ti pekne zliali...
dajte na to VELKY pozor

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.