Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

mariolka12

caute babule, tak ja sa tiez chcem vazit tak raz za tyzden nech sa nestresujem ak pocas chudnutia priberiem! a ano vikina mas pravdu radsej pomalsie nech to nemame o mesiac naspat!
ariama
aj ja som sa musela smiat lebo ja tiez chudnem aspon co si pamatam od zakladky:))a preslo dost vela rokov a ja este len priberam namiesto chudnutia!takze asi tak a co baby budeme si pisat ze co jeme alebo ako sa budeme podporovat?ale verim nam!:)

ariama

ahojte, ja som na tu UPLNE rovnako. S tym od zajtra sa smejejm, lebo u mna to mam na denno poriadku. Ja sa snazim schudnut uz od neakych 8 rokov, a teraz, 20 rokv neskor,a som na tom rovnako. Nechapem co robim zle. Proste asi len ta sebadisciplina. Vecer sa hocikedy najem, jem vela a proste jedlo mi chuti a je tak tazke prestat, ked mi to sposobuje pozitok :(

Vikiinna

tak ja chcem ist na to pomalsie, lebo ked rychlo schudnes za kratky cas neni to moc dobre. Tak 5kg za mesiac. A vazim sa 1krat za tyzden radsej, kazdu nedelu :)

ruza

Vies,mne to presne tiez tak vychadza,ze tie vecere su najdolezitejsie pri chudnuti,aj viaceri mi to potvrdili. A ako casto sa chces vazit? Ja som sa vzdy vazila kazde rano,ale ak sa vaha nepohla,tak som porusila dietu a zacal sa moj bludny kruh.Ta ja sa budem vazit asi raz za tyzden,hoci aj to bude pre man dost velke sebazaprenie.Ty ako?

mariolka12

jasne Vikiina vitaj , verim aj ja ze sa nam to podari!!!musime si verit:)kolko asi potrebujes schudnut?ja 20 ale povedala som si ze aj 5je na zaciatok dobre:))

Vikiinna

caute baby, dufam ze sa k vam mozem pridat. Mam presne ten isty problem.. Od zajtra, od zajtra, od zajtra a doteraz nic :D dufam, ze to spolocne zvladneme :)

mariolka12

super ze mas orbitrac aj ked verim ze je tazke sa donutit, ale podla mna ak zacnes aj len tak ze po desiatich minutach bude to uspech, neskor ta to mozno zacne bavit a zvysis na viac..ja teraz chodim do fitka, pod dohladom trenerky ale je nas tam viac, taka kombinacia aerobneho cvicenia a posilnovania, je to celkom makacka aj ked by to xcelo aspon trikrat...

mariolka12

Ahoj ruza!!Tak to som rada, ze mame spolocny problem:) Ja som pribrala zase 20kilov po zdravotnych problemoch co som mala takze sme na tom asi podobne!!no myslim ze by sme si mohli aj pisat co sme jedli a nejak sa podporovat aj v cviceni, teda neviem ci mas na to cas pri rodine ale snad aj ano:)ja v podstate ovladam tu teoriu ibaze ta prax je horsia:))) ale podla mna su velmi dolezite tie vecere, co myslis?verim ze sa nam to podari!a hlavne postupne pomaly