Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

43

,ja som jej hned pisala,mi sme dost často v kontakte,to neni problem,radu mi vždy da,len chudnuť z amňa nechce -:))
večer možeš jest aj bielkoviny aj tofu,len sa snaž nejesť neskoro.najnekor o 22 hod alebo podla toho kedy chodiš spavať.
mne ked sa zastavi chudnutie,tak si nedavam druhu večeru,snažim sa naposledy jesť okolo 6-7 a vtedy sa mi to zase pohne.
vedela si napr,že na chudnutie su lepsie kuracie stehienka ako prsia?vraj obsahuju viac bielkovin a neviem čoho to ešte.
a ten olivovy olej zase zvšuje tvorbu dobreho cholesterolu a ten zase znižuje ten zly a to vedie k lepšiemu metabolizmu a odburavaniu tukov v krvi.
ak by ti to nechutilo,čo mne teda nechutí rano samotne,tak robim to tak že si to dam na maly tanierik,zamiešam s tym citronom a s kuskom chleba to vytriem.

maja05

43,Ty si ale rychla!:-)) Dakujem za popytanie sa aj za ochotu a informacie. Myslim,ze vsetko som dodrziavala,(akurat tie 2-3 h.intervaly som pridala iba teraz tusim od min.tyzdna)akurat este mozem pritvrdit na tu ovo-zel uz od obeda-ja som si vecer davala aj bielkoviny-neud.tofu so zel. alebo biele acidko,tak ako mi napisal trener,ale teraz neviem,ci sa to nesmie,ci sa moze uz iba zelenina jest?
Ale pridam este rano ten oliv.olej s citronom,to som este nepocula-to je fakt pre mna novinka-DAKUJEM.:-)
Inac ja pijem len cistu vodu z vodovodu a nesladeny pu-erh caj.Ine nist-lebo sladke vody a mineralky mi nechutia.Takze toto dodrziavam odkedy si len pamatam-stale.
A jem fakt 5x,niekedy aj 6x denne,to ja by som iba 3x na den jest nemohla,bola by som medzi hlavnymi jedlami hladna,stale si dam aj desiatu a olovrant-bud jogurt,alebo ovocie.

Dobre,dakujem 43 este raz,ozaj si mi tym velmi pomohla! A zelam aj Tebe a Mariolke vela stastia pri zhadzovani tuciku.:-)

43

tak ja už som s nou aj hovorila,či pisala lepšie povedane.
vraj neexistuje človek čo by nemohl schudnúť,ale že sa s tym stretava pomerne velmi často ,ked pacienti hovoria ,že priberaju aj s vody alebo ked sa na jedlo pozru.v prvom rade,že treba vždy vyšetriť štitnu žlazu a hormony u žien ,urobiť pečeňove testy,vyšetriť ladviny,či sa voda nezadržiava v tele.
ale bez ohladu na vysledky treba zapisovať každe zobnutie,ktore urobime,každu tekutinu.snažiť sa jesť 5 x denne v intervaloch najmenej 3 hod a od poobedia len zeleninove a lahko stravitelne jedla.piť vela čistej vody,rano si dať lyžičku olivoveho oleja s citronovou štavou a zapiť vlažnou vodou,naštartuje to metabolizmus.3x do týždna aspon hodinu pohyb pri optimalnom tempe,nie rychlom,nie pomalom.
vyhybať sa tučnym syrom,udeninam,slanym jedlam,sladkym jedlam.

tak majka, neviem či niečo z toho ešte nevieš,ale vraj ak sa toto všetko dodržuje s rukou na srdci,nie je možne aby sa kila nepohli,respektive tuk nepohol,na kila može vaha stať aj pol roka,ale ubytok tuku ide dolu určite.
v zavažnych pripadoch hormonalnych poruch sa chudne pod dohladom lekarov ,ale vacsinou aj tam že zistia,že je to len zle pochopeny program .robia v kupeloch pre deti aj dospelych programy chudnuce a vždy ked su ludia pod dohladom sa nakoniec zisti pričina,ale to su vraj fakt pripady kedy bud štitna žlaza alebo niečo nie je v poriadku.
skus to všetko prehodnotiť ešte raz a popripade si to všetko naozaj piš.
ja ti budem držat palce ,nech sa ti dari .

maja05

43,Ty si velmi zlata,DAKUJEEEEM!
Tak lieky neuzivam ziadne,som teraz na materskej a viacmenej bez prestavky som bola 6 rokov bud tehotna,alebo som kojila,tak si myslim,ci z toho nie je moj organizmus trocha vycerpany.Vies,tolko,co som dokojila prvu dcerku,tak som hned otehotnela a tak to slo az podnes.
Mam 3 deti.Co si zas nemyslim,ze je az tak vela nato,aby sa organizmus tak straasne vycerpal.Ved su zeny,co maju 4-7 deti a funguju a su stihle este k tomu.No nie? Teraz som 1 rok,co som ukoncila dojcenie.Bastim vsak veela zeleniny,ovocia,masa,mlieka,jogurtov a syrov,tak si myslim,ze za ten rok,by uz to telo malo mat dobite tie baterky,ci nie?

Inac je pravda,ze unavena som sustavne,kazdy den a bola som takto unavena vlastne vkuse od narodenia 1.dietata a som az podnes.Tak neviem,lebo si myslim,ze to kazda mamicka je unavena.

Inac aj ja som studovala v Trnave.Sranda,nie?:-)A este raz Ti dakujem za ochotu,lebo kazda rada je u mna nad zlato.Este raz dakujem.Si zlata.:-)

43

nie Majka,nie som z bratislavy ,som od nitry ak sa to da povedať,ale aj tak to je niečo medzi nitrou a topolčanmi. a jako mam asi z čias este ked som byvala pri trnave -:)takže ja mam n asebe nalepene nielen kg n av vyše ale aj narečia a do blavy som chodil ado školy kedysi,ale to je už davno tak to mi určit euž vyfučalo z hlavy -:)))
a to chudnutie ,no nemam slov ale napišem ti,mam kamaratku odborničku lekarku na obezitu a t as aurčite s takymi pripadmi stretla už.tak čo musime to zistit kd ej epes zakopany,nie?
neuživaš nejake lieky?

mariolka12

maji to ma mrzi..ja som mala presne to iste od aprila poctivoa pravidelne cvicim snazim sa pravidelne zdravo jest a este som odvtedy dve kila pribrala...no ale nervy ma xytili ze ja to kaslem...potom mi jedna kamoska povedala ze ked xodila cvicit k trenerovi tak jej zakazal sa aj pol roka vazit...len ju meral...asi na tom nieco je ze ked sa postavis na vahu staci ze mas viac vody v tele a hned mas kilo dve na sebe...a len ta to nervuje a ono to xudnutie je hlavne o psyxike..musim to aj ja brat viac s pokojom a takou radostou ze proste nie ze xudnem ale robim nieco pre seba a verim ze sa to pohne..mne sa nieco pohne ked si dam pozor na vecernu stravu to je u mna zaklad, hlavne od tej stvrtej si dat pozor co zjem...inak nesla by si somnou na ten detox,je sa tam sice skoro stale len zelenina s nejakymi obmenami ale mozno by si si tak refreshla organizmus...pije sa tam tri litre vody okrem ineho...drzim palcee..ono sa to pohne uvidis len si nezufaj...

Maoam

maja05, ak mas v poriadku stitnu zlazu a nemas hormonalny problem, nie je nahodou u teba problem v moznom zatoxinovanom organizmu? mozno je aj prekysleny, nie si nahodou fajciarka? alebo nebola si dlhe roky?

v takom pripade zacnes chudnut az po tom, co telo absolvovalo detox a ten moze trvat dlho v zavislosti od toho, aky si mala doteraz zivotny styl

maja05

43,Ty si asi Blavacka,ze?:-) lebo si napisala "jako",teda neviem,ci to nie je preklep,ale ked som robila v Blave,tak tam vsetko bolo -jako:-)

To bol len pokus o odreagovanie,lebo mi uz z toho chudnutia-ci vlastne nechudnutia harasi:-)Vies,ono to je tak,ze aj mna by velmi zaujimalo,ze aky mam dovod,ze nechudnem,aj ked drzim dietu a hybem sa ovela viac ako predtym;Neviem,fakt neviem,keby mi to niekot chcel povedat,bolo by mi lepsie,lebo problem by sa mozno dal odstranit a bolo by po probleme.Uz som aj rozmyslala,ze skusim to centrum,kde Ti vysetria krv,metabolizmus a urcia Ti a vraj daju na mieru jedalnicek.Ale ked uz ma tolko obabrali,ze uz sa mi neche zase vyhodit zbytocne peniaze niekomu,kto zaraba na baculkach. Uz ked som sla za trenerom,myslela som si,ze to uz je max.,co pre to chudnutie robim,uz som pila aj Brocoslim a ani deko neslo dolu a to slubovali zrychlenie metabolizmu,uz som skusala aj kaedejake tie poradenstva cez net-ci telefon ,no vzdy sa z toho vykluli Herbalife.Tak jasnacka,ze toto nie,na zdravi si umyselne nechcem ublizovat.Ale ich "poradca zdravia",po precitani mojho jedalnicka mi povedal,ze jem strasne malo a ze by sommohla aj ovela viac jest,ako jem.A ze ak pri takom obmedzenom jedalnicku nechudnem,znamena,ze uz ani neschudnem,lebo mam vycerpany organizmus a ten nepusti ani gram tuku. Podobne mi povedal aj ten trener,ze ak neschudnem po jeho jedalnicku,ktory uz odskusalo vraj 500ludi,kotri vsetci vraj s nim schudli,tak ze uz neschudnem,ze zarucene musim s jeho jedalnickom shcudnut.No a nist. Takze 43,uprimne povedane,ozaj aj mna by velmi ,fakt velmi zaujimalo,kde je ten "pes zakopany".:-)

Drzkaj sa a fakt,ale ozaj uprimne fandim kazdemu,kto si nasiel nieco na seba,z coho chudne,lebo nosit na sebe vela tuciku nie je nic moc.Je to trapenie.

43

ale Majka jako fakt by m azaujimalo kde j epotom problem.ja mam jednu znamu čo so mnou začal achudnuť a tiež jej nešlo ani kg čo ani deko dolu cely mesiac a potom sa jedneho dn azobudil a amala 3 kg dolu hned.ide jej to pomaličky ale ide.ale on anapr už vie prečo,ona sice chodil an abicykli každy den ale vždy si davali pivo s mužom n aosvieženie,ako nahle si začal adavt vodu tak sa to pohlo.
ja tiež viem ked stagnujem kde j eproblem,neni to že by som nevedel aprečo nechudnem.
čitala som raz taky članok o nejakej moderatork e al euž neviem ako sa volala,ž eon avobec nechudla a potom začal achodit do nejakeho fitka a tam zistili,ž eon asice cviči velmi vela,ale m azlu tepovu frekenciu a nespaluje tuky pri tom.tak jej urobili iny rozpis,cvičil amenej ale kontrolovala si tep a začala chudnuť.
musiš niečovymyslieť,skušaj dalej,určit eniečo sadne.držim palce!

maja05

nie 43,neschudla som ani deko a takto sa snazim schudnut uz od januara:-)vies,uz som si aj viackrat poplakala kvoli tomu,ale nic sa neda robit,uz ani neveim,co vyskusat na to chudnutie,bola som kvoli tomu aj na lek.prehliadke a vsetko ze je Ok.Vies to je tak s tym jedenim,ked zacnem jest viac-priberam,ked jem takto malo,uz aj prestavam byt hladna,proste som si uz akosi zvykla na malo jedla,ale nechudnem,fakt,no co uz...

drzim vam palce,nevzdavajte to,lebo vam sa vaha hybe,aj smerom dole,tak nech vam to vyjde baby,caute:-)