Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

zuvinka

Jééj, to by si bola veľmi milá, ďakujem :)) pošli mi to prosím ťa na zuvinka@pobox.sk
Môžeš to najprv zbaliť(zozipovať/zrarovať) a potom to nahrať buď na www.ulozto.sk alebo www.sendspace.com a mne na mail pošleš len tú adresu, odkiaľ si to budem môcť stiahnuť.

mariolka12

zuvinka ked chces mozem ti to poslat na mail, teda neviem ci to pojde lebo je to asi vacsi format ale proste tu knizku mam naskenovanu...to by si sa mala potom stravovat priblizne tak ako je delena strava...urcite ti to pomohlo som si ista, ja som sa vtedy dobre citila ani som nebola hladna a nepalila ma zaha...takze to bolo prospesne uz sa tesim ked sa do toho znova pustim:-)

mariolka12

maji ak som to spravne pochopila tak jest mozem az za tie 2,5hodiny skor nie?lebo ja som zacala tak ze kazde dve hodiny a asi to je malo potom...dakujem za rady..tiez mam pocit ze ked som necvicila som xudla...ais to nebudem prehanat:)aj ked mi to pride nelogicke ved to len podporuje chudnutie no nie?

zuvinka

mariolka12: ešte neviem, ako sa budem stravovať ďalej, lebo ja tú knihu od Mačingovej nemám, mne sa len dostala do rúk oskenovaná časť s detoxikáciou, čiže neviem, ako je to so schodíkovou metódou, ale premýšľam, že možno si ju kúpim (ak sa dá vôbec ešte zohnať) :) ale určite sa nechcem vrátiť k starým zvykom, že každé ráno na raňajky dva rožky, potom aj na desiatu, neraz aj večeru a jedenie do prasknutia.. teraz akoby som si "vycvičila" žalúdok na to, že nepotrebuje byť úplne plný a ani v prípade mierneho hladu nepotrebujem niečo hneď jesť.
Škoda, že som sa pretým detoxom neodmerala a nezvážila. Ale mám pocit, že z váhy mi ubudlo buď nič alebo len kilo. No pri centimetroch to vidím, že rifle, v ktorých som bola fakt natesno, že som sa v nich ledva hýbala, mi teraz na páse asi 1 cm odstávajú :)

maja05

cauko mariolka,

ja vela nepisem,lebo som teraz dost rozlietana,ale stale sa pridem kuknut,ze co nove,vlemi ma mrzi,ze chodis 4x do tyzdna cvicit a este z toho priberas a ja som si donedavna myslela,ze to len ja som taky tip,ktory z cvicenia len pribera,skoda,ale na druhej strane to je aj dobre,lebo ten,kto schudne cvicenim,musi vrajcvicit az dozivotne,aby to naspat nenabral;Skus sa na to popytat vo fitku,kde cvicis,ale asi by necheli stratit klientku,tak mozno Ti len daju prisnu dietu;
Mozno Ti pomoze par tipov,co som sa docitala,ci dopocula:
- privela tazkeho cvicenia je pre organizmu stres,takze nepusti dole vahu
- medzi ranajkami-obedom a vecerou ma byt 4-5 hod. interval nejedenia a medzi tym mozu byt len 2 male jedla v podobe desiaty a olovrantu(kym zaludok stravi 1 jedlo,trva mu to 2-2,5 hod. a ak pocas tejto doby mu dame nieco jest,tak sa to uz uklada)
Pisem Ti prave preto tieto 2 pravidla,lebo tieto na mna ucinkuju,ale kazdy sme iny,to je jasnacka.Len sa mi zdalo podobne u Teba s tym cvicenim,ako u mna,a ties s jedenim,lebo ja som tiez kazde 2 hod.hladna ako vlk. No skusam to riesit tak,ze ked som hladna medzi ranajkami a desiatou,alebo medzi dalsime jedlami pocas dna,tak pijem vodu,neslad.caj,nizkotuc.alebo polotuc.mlieko(z neho sa vraj chudne)alebo COLU ZERO(tu mi odporucal trener kludne pit kedykolvek,lebo nema absolutne zaidne kalorie a zahana chut na sladke;
Tolko z mojich postrehov,mariolka rozhodnutie je na Tebe.Moja mamina mi vravela,ze ked chcela chudnut a zacal cvicit,vzdy priberala a ked prestala cvicit,zacala chudnut a ja som v tomto uplne rovnaka ako ona.
Prajem vela stastia a zdaru!

mariolka12

jeeeee zuvinka ty si sikula, takze uz zaxvilku koncis?a potom teda budes stravovat podla toho semaforu teda delenej?no super, a nevies kolko si sxudla?ale hlavne ze je to vidiet a mamina by ti neklamala:))))
no viem ze svalova hmota je viac ale ja som pribrala skoro dve kila co sa mi zda velmi vela...a aj citim na sebe ze sa ledva zapnem:(ale musim asi len vydrzat a potom to povoli..ja som si ten detox presunula nakoniec na 23teho juna lebo este 22 mam nejaku akciu tak nex to neporusim a ze dovtedy sa budem snazit len zdravo a striedmo...tesim sa stebou :)

zuvinka

mariolka12: a vidno aj na vzhľade, že priberáš alebo si len kilogramy kontroluješ a na základe toho súdiš, že si pribrala ? nárast kg môže spôsobiť nárast svalovej hmoty :) treba sa pri chudnutí zamerať na úbytok v centimetroch (lebo vtedy ide preč tuk) a nie len na úbytok v kilogramoch (lebo to môže znamenať aj úbytok svalovej hmoty).
Mne teraz v nedeľu bude končiť tá detoxikácia od Mačingovej a cítim, že čosi ubudlo z centimetrov :) síce som sa nemerala, ale cítim to na rifliach a hlavne mama vraví, že ona to na mne vidí (aj keď možno ma chce len utešiť ako správna mama :D) a nejak si ani neviem predstaviť, že vrátiť sa k predošlému stravovaniu.. úplne som si už zvykla na stravu z detox rozpisu :) ani sa mi nechce veriť, že fakt som už od 14. mája nemala žiadnu sladkosť, koláč a že pečivo bolo len raz na raňajky :D som na seba naozaj pyšná, že som to zvládla, lebo som si dokázala, že mám aspoň trošku pevnej vôle, aj keď šla som do toho s tým, že som ani neverila, že to vydržím :) držte sa

mariolka12

babyyyyyyyyy kde ste...ja vobec nexudnem naopak priberam a to xodim cvicit aj tri styri krat do tyzdna zdravo sa snazim jest aj ked mam obcas nejake preslapy ale predsa a pravidelne kazde 2-2,5 hodiny dlhsie nevydrzim..uz ma to nebavi stale to iste dokola...20teho jula idem na dovcu a myslela som ze aspon tyx pat kil dam ale proste ne a ne sa pohnuuuuuuuuuuut co mam robit poradte prosiiiiiim!!!!

mariolka12

no maji tak to ti zaaaaavidim aspon si si to uzila:DD asuper ze cvicis to je super ja mi to paci aj ja xodim cvicit ale do fitka ale da sa,...aj snazim nejest uz po tej tretej sacharidy...jaj nex uz som xuda:D

maja05

Caute baby!ja som bola na predlzenom vikende u rodicov na odpuste a praskala som mnamky-mnam. Segricka upeikla nadhernu a uplne najsamlepsiu tortu s marcipanom,nuz-som stastna,ze som sa tam mohla byt.Nemam ani nahodou vycitky,prave naopak,povazovala by som za hlupost nenajest sa dobrot ked je oslava.:-) Dnes este dojedam dobroty z domu a zajtra pokracujem v povodnom stravovani z minuleho tyzdna.uz sa na to tesim.

mariolka,
ano na orbitreku cvicim kazdy den a citim sa potom lepsie-aj o chvilku uz idem nan.:-)