Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

43

mariolka,ja praveže už ani neviem na čo by som mala chut.asi som už prejedena všetkeho.snažim sa jest 6x denne a už mi dochadzaju napady.dneska som robil apolievku z červenej šošovice a jako super,ja som to robila prvy krat ,tak som bola prekvapena, že aku to ma super chut.
to ,že som dala hned dolu tie kolače zo seba balo vdaka tomu,že som bola bicyklovat a plavat včera.lebo ja sa zase až tak moc nehybem.tak som dostala taku chut sa aj zase hybat,ked som videla ,čo to urobilo.dneska som si tiež už aj zacvičila a ked stihnem kym nebude pršat ,tak pojdem zase na bicykel .kym som nemala zdravotne problemy,tak som chodila na rozne aktivity a potom ma to prestalo všetko baviť v tej depresii,tak s atešim ,že s auž daa aj po psychickej stranke do poriadku.

mariolka12

ahoj a co aspon si si dopriala cez vikend:)))ale super ze uz to mas aj dole si sikovna..mna nic take nenapada a naco by si mala xut?ja cerpam z netu napady...a ostatne dievcence su kde?mne sa inak tento vikend darilo celkom a aj som cvicila a aj dnes idem..tak sa tesim citim sa troska lepsie:)a myslim ze takto keby som to dodrziavala tak to urcit epojde tak sa budem snazit!tak sa drz aj ty

43

ako sa mate po vikende?kde ste všetky?
ja som sa teda prinutila ist aj na ten planovany bicykel aj plavat som bola a s radostou som dneska začala novy týžden,lebo to ,čo som prejedla cez paitok ,sobotu som dala dolu.takže som taka spokojnejšia.
ale aspon som sa presvedčila,že tak sa stravovat ozaj neda u mna.
a vam sa ako dari,nemate nove recepty nejake?

43

Ahojte,
tak ja som po 5 týždnoch zlyhala.mali sme velikanske oslavy a vypekali sme a chystali a ja som pojedla tolko zakuskov a pagačikov a nieviem čoho ako hadam za cely rok nie.takže ani sa nečudujem,že mam dneska na vahe ručičku naspäť o 1,5 kg,myslela som si že to bude aj 3kg.
ale akosi som sa nemohla vobec ovladať ,jak tehotna keby som bola -:)
takže dva týždne som naspať.ale dneska som už zase verna Norbimu!a dufam že sa mi prinutim aj bicyklovat.

mariolka12

caute baby tak ja som dnes ranajkovala ovs.vlocky s jogurtom a bananom...ako desiatu si dam asi chlieb a sunka a obed kuracie prsia so zeleninou...na olovrant jogurt s niecim a vecera mozzarella s paradajkami...vy ako?majka a cvicis na tom orbitracu?ako sa ti dari?a ostatne ?ide to?

mariolka12

caute tak od vcera nefajcim, zatial je to fajn,snad to bude pokracovat..detox som si odlozila som si povedala ze vyskusam zdravo naozaj uz a ked to nepojde dam ten detox takze asi tak...dnes som si dala uz aj rozvicku som precvicila bruxo nohy zadok aj ruky o xvilu ma caka obed dam si zeleninu k tomu kusok peciva a vajicka na tvrdo, potom planujem jogurt a na veceru cottage, zeleninu a platky sunky...tak a vela vodicky..ked som v praci tak s tym nemam problem horsie ked som doma sa nejak neviem prinutit:)ale prinutim a hotovka, uz som si vazne vstupila do svedomia, vcera som sa napxavala zakuskom a cokoladkou a potom sa necitim dobre ani psyxicky...tak baby ako vy?43 ten pohyb no clovek to potrebuje ae uplne ta xapem ale aspon tu stravu dodrzujes, myslim ze to je zaklad!

43

mariolka- myslim si osobne,že ked som ja prestala fajčit,tak som začala viac jesť aj a preto som hned pribrala,aj ked som čitala,že fajčenie urychluje metabolizmus alebo respektive pohyb čriev,takže možno užaj samotny fakt že nefajčiš,tak mierne pribrzdi chudnutie ale nie že priberieš ak budeš jest tak isto.
a tiež som v podstate začala vtedy aj lieky uživať takže to je taka moja reťaz-
začala som lieky uživať,prestala som fajčit,nasledne som začala priberať a možno prave preto lebo som mala lieky a bolo mi už lepšie?!neviem ,tak som hladala pre seba nejaku zmenu životneho štylu aby mi to prospelo nielen fyzicky ale aj psychicky.a tiež som si hovorila,že ak to dokazali ine baby,prečo by som to nedokazala ja.a nie j eto lahke,v mojom pripade hlavne so športom,to jedlo jako v pohode,len som strašne leniva ešte pocelom dni s aprinutit ist na bicykel.to som si dala zavazok ,že každ den prejdem aspon dolu do dediny a spat a nie a nie sa k tomu prinutiť.ja som už večer taka unavena,že ledva idem na prechadzku,ale teda aspon to sa prinutim každy večer.a snad sa dokopem aj k tomu bicyklu už po vikende.

mariolka12

dakujem baby za podporu velmi mi to pomaha!!
a 43 to ked prestanem fajcit tak automaticky zacnem priberat alebo len vtedy ak zacnem viac jest?lebo to by som nerada len tak priberala:(ja rozmyslam ze ci nie je chyba v tom ze este stale beriem liecky a ze ci to nemam aj z toho ze priberiem aj ked po tychto by som uz nemala...
no celkom sa tesim na ten detox, snad mi to pomoze aspon zdravotne...
a viete co verim si:)))
proste to len tak nevzdam a hotovo, chcem byt stihla ale pomaly a casom to pojde musim tomu verit, ked moze niekto iny preco nie my?ze ano:)
a to majka mas stale tu dietu od toho trenera,?podla mna by si to mala fakt tak riesit jak je ten norbi ze po tej patnastnej uz jest len zeleninu a bielkoviny..sacharidy kludne rano mozes, ved potrebujes energiu,no nie?

maja05

cauko mariolka!:-)

hlavu hore!ani ja nechudnem ani touto najnovsou dietou-nist-stojim a stojim ako cm,tak aj vaha. Uz 2 ludia mi povedali,ze ak neschudnem tou ich dietou,tak nemam sancu schudnut.A vyzera to tak,ze mali pravdu,hoci som to od nich chapala,len ako reklamny trik.
Ale mas pravdu v jednom,potrebujeme len NAKOPNUT!Ja som si myslela,ze leto je pre mna dostatocnou motivaciou,aby som dokazala aj hladovat,ale ukazalo sa,ze hlad je silnejsi ako tato motivacia.:-)Preto je pre mna asi najvhodnejsie zdrave stravovanie a mozno pri nom aj trosku schudnem. Nevravim,ze neuvazujem stale este o hladovke do leta,ale nemam na nu sil,tak co uz.Preto som si zvolila takyto kompromis-nehladovat,ale jest hlavne poobede uz len nizkokaloricke jedla.Tak uvidime,no zatial nist sa nedeje,tiez musim pravdu povedat,ze ked som po diete z min.tyzdna zjedla sladke,tak som schudla 0,5kg!:-))) A ked som zacala na dalsi den znova drzat dietu,tak som to 0,5 kilo nabrala hned naspat.:-)))Takze mam pocit,ze moj organizmus je uz zo mna uplne vedla.:-)))Citala som na inom fore,ze jedna baba si cez PC kupila test na neznasanlivost potravin.Ze jej vyslo drozdie a tak prestala jest vsetko,co obsahuje drozdie ale ostatne basti vsetko a tak ako doteraz.A jej vaha od zaciatku pekne klesa.Tak mozno ani to by nebolo odveci skusit.Tak zelam vela stasticka!:-)

43

mariolka,držim palce!
ja nefajčim od februara a to som bola teda tuha fajčiarka.mna prinutili zdravotne problemy tento krat a to bol vlastne aj dovod prečo som potom začala s Norbim,lebo ako som nefajčila ,tak som len jedla a priberala som snad každy den kilo.
tak MDD už oslaviš bez cigarety a s detoxom!