Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

mariolka12

caute baby
noo mne sa vobec ze nedari ani tie zasady norbiho neviem dodrzat:((som asi aj pribrala som na bode mrazu a to xodim aj cvicit takze uz neviem potrebujem nakopnuut..
som sa rozhodla ze od prveho nefajcim a idem na ten detox od macingovej ak sa niekto prida budem rada,,majte sa krasne a drzte sa mi:)

43

Majka,ja som sice schudla až velmi tou dietou a aj ked to bolopod dohladom trenera,už by som to nikdy neurobila znova.
ja mam asi ten isty problem čo aj ty,ja som bola až priliš zvyknuta a teda aj som na tie sachariy a uhlohydraty cez den a pri takychto dietach som j amala obrovske stresy,necitila som sa dobre,to bol vlastne dovod prečo som ja až do teraz hladala nejaku alternativu na cely život pri ktorej vydržim stale a som velmi rada že som ju našla.id e to naozaj velmi pomaly ale som spokojna,som najedena bez stresov,zavratov a hlavy bolenia.

maja05

ahoj 43!

dik za jedalny listok,nie netrap sa s kopirovanim,ja ho nepotrebujem,je to vlastne obdoba mojho,akurat,ze Ty si mala na ranajky povolene sacharidy(ten rozok,ci valran)ale ja nie,presne toto mi nesedelo a toto bolo pre mna natazsie na tej diete z celeho dna-ja som proste zvyknuta na ranjaky jest aj sacahridy-spokojne j celozrnne,len som pri tej diete mala velky stres,ze rano mozem len ciste bielkoviny-preto som Ta ziadala o porovnanie s jedalnickom,-Dakujem,fakt mi ho nekopiruj :-)

Ja uz som sa rozhodla,ze nejdem na ziadne rychlodiety,lebo za 1.uz u mna akosi nezaberaju(co mi fakt berie aj motivaciu ich drzat-u mna zbytocne) a po 2. aj tak mam pri nich len velky stres,ktory mi asi tiez nerobi dobre.Tak sa budem stravovat tak,ze skusim ozdravit a odlahcit cely den a najma vecere-ako som uz predtym spominala-zeleninove salaty a pod.Len na to musim hladat vela inspiracie a receptov.Uz viem,ze do zaciatku leta neschudnem,ako som povodne planovala,ale nevadi,radsej tak,aby som sa preorientovala na novy sposob stravovania a pokial mozno,tak na dlhu dobu.:-) tak uvidime,ako to pojde,ale isto sa uz nebudem vazit kazdy den,lebo je mi jasne,ze takymto sposobom rychlo ta vaha dolu nepojde.Uvidime,dam vam vsetkym vediet.:-)

Mariolka,
a Ty sa ako drzis? Dala si sa na nej.speci dietku,ci pokracujes v zacatom?:-)

Drzme si vsetky palce!HOci pomalsie ale radostnejsie a spokojnejsie bez stresov.:-) zelam vela stastia vsetkym!:-)

43

majka,moj jedalny listok bol vtedy skoro rovnaky až na to,že na ranajky som mala bielkoviny napr:2 bielka+maly rožok+zelenina alebo vlarky 2ks namiesto toho rožku
Desiata: ovocie 1ks
obed: to iste čo tam maš ty okrem stredy,to som mala cestoviny celozrnne a v sobotu ovocny tanier
olovrant:jogurt alebo zelenina
večera:ryba,maso kuracie,zelenina

ja som teda velmi schudla vtedy a aj velmi rychlo,čo bola aj velka chyba.
prvy týžden ma neskutočne hlava bolela,druhy týžden sa mi točila hlava a treti som si už zvykla.
ale potom neskor som mala kopec problemov.
osobne by som to už nikdy neurobila,ked ti mam pravdu povedat aj ked velmi tužim schudnuť.
nemam ten jedalniček v pc ale ked budem moct tak ti ho prekopirujem a pošlem ak chceš a k tomu som mala pred každym treningom L-carnitin take ampulky som pila.

maja05

43
cauko,tak ja taham na 40,jedalny listok je velmi strucny:
R:biely jogurt+kava
D:1ks ovocia
O:kuracina so zeleninou
Ol:1 ks ovocia
V:zeleninovy salat,alebo biely jogurt

Vies co 43? Velmi by som chcel avedeit,ze ci aj Ty mas na ranajky len ciste bielkoviny,alebo,ci Ti dovolil jest aj celozrnne pecivo.Mozes mi,prosim napisat Tvoj jedalnicek,co si mala od trenera,ze ci su rovnake,Velmi by ma to zaujimalo,lebo u mna to akosi nefunguje.AKoby sa mi zabrzdil metabolizmus.Proste sla som dole 1kg za tyzden vahou,ale ani cm!problem je aj v tom,ze takuto drasticku dietu,ked som drzala za mladi,tak som chudla 3 kila tyzdnenne! a o cm ani nehovorim!

43

majka,to ma mrzi že sa ti nedari a nič nefunguje pri tebe.
ja ked som mala zaplateneho trenera,tak sa mi teda aj venoval nielen dietu predal.a teda to bola fakt tiež velmi tvrda dieta,ale ja som schudla 26 kg za pol roka vtedy.tak ale za dalsi rok ako som začala chleba a prilohy jest a už spominane choroby som to dala naspať.verim ti fakt že je to ťažke.neviem kolko maš rokov,možno si to už aj spominala ale som nejaka už aj skleroticka -:) tak prepač.
ja mam problemy aj so štitnou žlazou a vždy som si myslela,že aj kvoli tomu sa mi nedari chudnut,ale potom mi tento trener ukazal ,že je to kravina a že naozaj ked sa chce tak sa da schudnut,len teda ja som nevydržala ani cvičit ani neprežierať sa.
ked som prestala fajčit tak mi strašne začalo chutit jest ,ale ja som začal aj AD uživať ,tak aj od toho som začala jest.
preto som tiež hladala niečo už na cely život,čo nie že niečo prestanem jest aschudnem ale čo už bud efungovat na furt.
inak by som rada videla tu tvoju dietu,čo ti dal ten trener,by som si ju porovnala s tou mojou čo som mala ja kupenu .a celkovo si teda jako na tom teraz,jako fakt si ani kilo nedala dolu či ako?

maja05

43

ja nemam svojho trenera,ktoremu by zalezalo na tom,co zjem a ani trenera an cvicenie-nechodim nikam cvicit(moje dvovody som uz uviedla skor)
ja som len od trenera kupila dietu a viac sme sa nevideli ani predtyma uz ani potom-len mi proste sluboval,ze tato dieta zabeire na 100%-nuz len u mna nezabrala apritom bola veelmi tvrda:-(
preto patram po niecom normalnejsom a ucinnejsom-ale mam pocit,ze som narocna,ze nic take neexist.

maja05

mariolka,

nepisem preto,lebo hladam,este stale hladam tu pravu dietu pre mna,citala som vsetky vase prispevky aj o tom pisani si dennicka,co pojem,no ja na to nemam cas-moj problem spociva vtom,ze nemam rutinu a ani zasobu dietnych receptov,ktore potrebujem nato,aby som nemusela rozmyslat,co narychlo si ukuchtit,ked ma pochyti hlad a rano nemam absolutne cas na to,aby osm ci nachystala jedno na cely den,keby som mala blizko Norbiho obchod,isto tak zabehnem a skusim to,ale tak,...
takze isto chapete,ze mi to bude chvilku trvat,kym sa nastelujem na nieco ,co m zaberie a co aj vydrzim dodrziavat,bez toho,aby som po ukonceni diety spadla do JO-JA
potrebujem vsak zaroven aj nieco ucinne,co by mi dalo dole nielen vahu ale aj cm a to do zaciatku leta,uff,neviem ci nieco take existuje-asi tazko,ale stale este patram

43

mariolka- 27 rokov je este mladosť -:))
to ja mam 47 a to hovorim,že už je horsie chudnutie ako v 27 -:))
inak ja som tiež prestala teraz aj fajčit ako som začala s tym Norbim.