Podme chudnut! Uz naozaj

Príspevok v téme: Podme chudnut! Uz naozaj
mariolka12

Ahojte uz dlhsie sa snazim schudnut ale pravda je taka, ze nemam dost discipliny a stale si vravim, ze ved toto si neodopriem a zacnem zas zajtra, ale uz dost!Rada by som, keby sme sa tu podporovali, chodim cvicit dvakrat do tyzdna zatial, a na veceru sa snazim jest bielkoviny+zelenina. Viem ze by som mala jest pravidelne cca. kazde 3hodiny ale to sa mi velmi nedari:/Tesim sa na Vase prispevky, cielom nie je schudnut rychlo!!

mariolka12

zuvinka ako detox je to podla mna fakt dobre a ked uz si 11.den tak to podla mna dotiahnes, pre mna teda bol najtazsi ten zaciatok..si ma nejak teraz motivovala ze by som sa na to dala..asi si dam taky zavazok ze od 1.juna zacnem..lebo to xcem prestat aj fajcit joooj no tak taky novy zaciatok by bodol:)
no 43 ja mam pocit ze tie kila sa len tak lepia a nie a nie dole...aj ked som minule vravela kamoske ze ja nemam pocit ze v mladosti to islo lepsie, teda myslim, ze ja som si musela vzdy davat pozor co zjem..teda mam 27 teraz tak neviem povedat ze ci to bude neskor horsie, to je pravda ale aj tak:)))
babyyyyyyyyy ozvite sa, viki , nikolka a ruzicka co je s vami?!:)drzime si palce zvladneme to jasne?:)

43

Ahojte baby,
ja mam za sebou aj mačingovu,ale ani s nou som nevydržala,ale teda začiatok bol dobry a mam aj knihy jej,ale ja už mam tolko knih,len akosi knihy mi nepomahali.ale vždy si s velkym elanom kupujem dalsiu a dalsiu.naposledy som si kupila fresch diet.tiež som len chvilu vydržala.
je to veru ťažke zhodiť tie kila prebytočne,zvlašť v takom veku ako som ja už.za mladi to išlo lepšie,no ale keby som za mladi viac posluchala,tiežby som sa asi takto nevykrmila-:))
držim vam všetkym palce,nech sa nam dari!

zuvinka

mariolka12, ďakujem , aj ja držím palce :)
Dnes budem mať za sebou 11. deň. Ja som sa na ten detox nedala ani tak kvôli chudnutiu, ako kvôli potrebe si naozaj očistiť telo, nejak ho odľahčiť. Myslím, že ani pred tým som sa nestravovala nejak katastrofálne, ale môj problém spočíval v rýchlom jedení a do úplného "prasknutia". Proste nenajedla som sa, ale s prepáčením nažrala. A hlavne si myslím, že som jedla veľa pečiva (za deň neraz aj 6 rožkov, obed-desiata-večera). Teraz ako mám detox, tak úplne pomaličky jem a najem sa tak akurát, nemám potom potrebu len odfukovať a čakať, kým mi vytrávi :D rada by som sa aj potom takto stravovala, ale budem si musieť objednať tú knihu, pretože tieto detox recepty mi poslal kamarát oskenované z jeho knihy. Ale nechcem sa unáhliť s jej kúpou, lebo tak mám ešte 17 dní pred sebou, ešte nič nie je vyhraté :D a hlavne s mojou "pevnou" vôľou :-/

mariolka12

no to s tym pisanim do zosita je dobry napad aj ja som nad tym uz uvazovala clovek potom aspon vie co vsetko skutocne zje..
zuvinka ja som tu detox skusala vydrzala som to tri tyzdne aj to som troska porusila a sxudla som styri kila ibaze potom som nedodrziavala ten semafor a jasne ze som to pribrala ...ale uvazujem ze sa do toho znova pustim pretoze som sa citila fajn nepalila ma zaha a celkovo to nebolo take zle...ty si ako dlho na tom?xces asi vyddrzat do konca ze?drzim palce

zuvinka

A na facebooku je aj stránka vytvorená, nájdete ju pod názvom Harmonické stravovanie podľa Antónie Mačingovej

zuvinka

Ahojte, nechcem sa vám sem veľmi montovať, ani som nečítala všetky príspevky, tak možno to tu už bolo spomenuté, ale: počuli ste už o knihe Najedzte sa do štíhlosti od Antónie Mačingovej ? :) sú na ňu dobré ohlasy. Najprv vlastne treba podstúpiť 28 dňovú detoxikáciu tela a potom nasleduje stravovanie podľa tzv. semaforu, kde je rozpísané, čo sa môže a čo nemôže spolu kombinovať. Cieľom tej knihy je naučiť ľudí sa zdravo a chutne stravovať. Kamarát podstúpil ten detox, ale len 3 týždne a dal dole 4kg. Ja mám teraz druhý týždeň detoxikácie a cítim sa super :) aj keď prvý týždeň bol naozaj ťažký. Bližšie info je na www.lahkechudnutie.sk ak by vás to zaujalo. Držím palce

43

majka,
ja som si vtedy pisala do zošita uplne všetko čo som zjedla ao kolkej z acely den,každe obliznutie varechy,všetko.
potom mi to pozrel trener a poškrtal mi všetko,čo bolo zle.bol to dobry napad,lebo ja som si niekdy ani neuvedomovala,že niečo jem.

maja05

ahoj mariolka,

ja zvazujem co dalej,tato moja dieta od trenera nema u mna ziadany efekt a uz vobec nie slubovany,takze teraz studujem rozne materialy,hladam,zvazujem AKO DALEJ,pretoze ja som v stadiu,ked u mna nefunguju ani zarucene diety a vobec ziadne diety a ja musim zistit preco a ako dalej
Drzim vam palce!

mariolka12

ahoj 43ka...no tak pred menzesom to xapem uplne vtedy je to najhorsie ja mam pazravost na sladkosti..

noo neviem ja sa nejak nepohynam...ale zas obmedzila som sladkosti som si vzdy davala po obede nieco sladke tak som to ted vynechala...si poviem no nedam si a hotovo:)
a vecer idem plavat tak troska pohybu bude...
a vy ostatne?dufam ze sa vam dari

43

Ahoj Mariolka,
tak ja teraz stagnujem,mam pred menzesom
a to ja mavam vždy aj o 2-3kg viac,brucho napuchnute jak melon a prsia ani nehovorim.
takže nerobim si z toho starosti,že sa vaha nepohla a okrem toho sa napchavam piate cez deviate ,to je tiež moje negativum pred menzesom,že sa neviem ovladať.
a ty ako?