Kto je Dr. Albertova?

Príspevok v téme: Kto je Dr. Albertova?
kalaliki

Dobry den, som na fore castejsie v poslednej dobe a vsimam si dost meno Albertova. Hladala som o nej info na nete, ale neviem koho konkretne vsetci myslite. Niekto napisal ze je doktorka, niekto zas ze je liecitelka. Chodia za nou ludia s gyn.problemami, akne, psychickymi, traviacimi probl. Mozete mi povedat kto to je a co vsetko lieci a ci je doktorka alebo liecitelka a odkial to vsetko ma? dakujem krasne

levandulka33

nekomunikoval niekto s pani Albertovou tento tyzden? Akosi mi neodpisuje, som jej pacient a vzdy zvykne hned odpisat na mail a vyzaduje spravy od pacienta a teraz uz 3 dni nic, dufam, ze je v poriadku...

Rawen

ajja29, ty si jej pacient? lebo ona odpisuje len pacientom. ak si u nej este nebol a len jej vypisujes, tak nemozes cakat ze si bude s tebou dopisovat. asi ma dost roboty, nie?

aj ja 29

no neviem neviem. lebo mne prestala odpisovat. a to som jej pisal uz par krat, ze potrebujem pomoc :( vsetci ju tu vychvalujete...

saška

nie je jesitna, co si. ved ked si sa s nou stretol si to mohol hned odhadnut. to je tvoja vec ze si sa na to vykaslal a tvoja vec, ked chces zacat znova. akurat ta nemusi zobrat co viem ze uz niektorym urobila kedze neverila tomu, ze to dokoncia.
ja by som jej na rovinu povedala ze si cakal rychle zlepsenie a ze sa to nestalo, tak si to zrusil. len to znie dost blbo hlavne ked ti ona sama povedala, ze to bude na dlhsie. mal si jej verit a nevymyslat. no co uz, tak vyskusaj a uvidis. alebo jej posli mail a uvidis co ti odpise.
ale jesitna urcite neni ani namyslena. ja by som povedala ze skor naopak, skor je s kazdym kamarat.

Artista

mam otazku na pacientov albertovej: zacal som u nej terapiu asi pred dvaapol rokom. ona vtedy povedala, ze to liecenie bude trvat vyse roka. ze ci do toho idem. tak som povedal, ze idem. no - vydrzal som dva mesiace a potom som to zabalil. nechcem tu popisovat moj zdravotny problem ale je dost vazny. mam ho vlastne od malicka a teraz mam 31 rokov. bol som s tym velakrat aj v nemocnici a skusal som uz vsetko mozne. ked to tak porovnavam tak jedine mierne zlepsenie sa zacalo u albertovej len to bolo na mna asi malo. zhladom na to ako ju vsetci vychvaluju som cakal ze to pojde rychlejsie. no neislo. tak som to teda zabalil ale chcel by som sa k tomu vratit a teraz to uz aj vydrzat ten rok. len teraz neviem - je albertova jesitna? neposle ma do riti ze preco som vtedy prestal? co myslite mam sa jej pripomenut a povedat ze chcem zase? je treba si napriklad sypat popol na hlavu aby nebola urazena? lebo po tejto stranke ju nepoznam. ona bola fajn ale mi sme sa stretli len dva krat tak blizsie ju nepoznam. ako ona reaguje ked to clovek prerusi a potom sa chce vratit. nevie niekto z vas?

Nimrod

Ak smiem pridať môj skromný komentár: neviem, či sa idú ľudia za Albertovou zblázniť. Ale fakt je, že patrí medzi ľudí, ktorých si vážim od prvého okamihu ako sme sa stretli. Albertová nepredáva žiadne výživové doplnky, ak mi niečo také odporučila, vždy povedala, aby som si to kúpil v lekárni. Takže neobchoduje s takýmto sortimentom, ak ste to mali na mysli.
Pridávam sa k skupine tých, ktorí ju pokladajú za velmi seriózneho a kvalifikovaného terapeuta. Myslím, že jej titul tu nehrá žiadnu rolu. Renomé ktoré má si určite zaslúži.

kalaliki

ved to, ze kazdy pisal len albertova a dr.... nevedela som si myslia nejaku doktorku - hladala som totiz na lekar.sk ale tam je nejaka z gastro a potom ina.. tak mi naslo asi 3 albertove a nevedela som za ktorou sa tak idu vsetci zblaznit :)

vsevedka

mráziková,macuška,šulo a kolko vas ta Albertovej holistika stala? A druha otazka, kolko sedeni ste museli absolvovat a ak vam doporucila lieky, ci doplnky, kupovali ste si ich od nej, ci bezne v lekarni?

Inac holizmus (prave ten uplatnuje albertova) asi najlepsie a najjednoduchsie vyjadril uz Aristoteles v diele Metafyzika: Celok je viac, nez suhrn jeho casti.

kalaliki, velmi zle si hladala na nete, pises, ze nevies o ktoru Albertovu ide, ale ak si zadas Luba Albertova, vyhodi ti jedine ju, ziadna ina nie je a to som prezrela az po 5-tu stranu. Inac je len magistra, doktorka mediciny nie je. Lieci alternativnou celostnou (holistickou) medicinou.

mráziková

ja som k nej chodila s mykózami. a mama so svojimi depkami v prechode. a naozaj je to tak, že môžeš mať vlastne čokoľvek, lebo každý z nás je celok a každá časť toho celku súvisí s ostatnými časťami. preto aj liečba u lekárov často zlyháva, lebo sa snažia nás rozkúskovať a každý kúsok liečiť inak. a alternatívne liečenie je o celom človeku. asi preto je to také úspešné.

macuška

luba albertova je moja skvela terapeutka a super clovek. a docitas sa o nej na inernete. inu albertovu ako lubu nepoznam a ani neviem o tom, ze by nejaka ina albertova robila alternativnu liecbu alebo bola psychologicka.