Pekna plet zn.: hned

Laxius

Sestre pomohla na plet kozmetika ILCSI. je to profesionalna biokozmetika a len tak si ju nekupis. Ak ale pojdes na ich stranku, poradia Ti kozmeticky salon v okoli,kde si mozes kupit ich pripravky. Kamoska chodi na kozmeticku skolu a tam tu kozmetiku pouzivaju tiez, zevraj vela dievcatam doslova zachranila plet.

mojemeno

Na peknú pleť je najlepšie si kúpiť v lekárni za pár šupiek pangamin (sú s rôznymi prídavkami, napr. s pupalkovým olejom je vyslovene na pleť, ale pomáhajú všetky)...po 3 týždňoch previdelného užívania zabudnete čo je to vyrážka, či akné :) nie je to nič umelé, nič škodné iba obyčajné pivné kvasnice...vraj sa z toho priberá, no v mojom prípade sa nič také nedeje (dokonca sa mi darí redukovať váhu). Je dôležité si uvedomiť, že tieto kožné problémy vznikajú príčinou vnútorného prostredia, takže žiadne mastičky natrvalo nepomôžu, kým si nevyčistíte tráviaci systém a krv. Preto odporúčam piť krv-čistiace čaje (napr. harmanček, žihľava...) a doplnky výživy ako sú napr. chlorela, spirulina alebo zelený jačmeň, ktoré prečistia a detoxikujú celý organizmus. Pridajte pohyb na čerstvom vzduchu a slnku a máte vyhrané :)

simka111

pleť je oveľa žiarivejšia ked si spravite píling z cukru a citronovej šťavy, nasledne nanesiete masku z medu, bieleho jogurtu a tvarohu a potom už len nakremovať krémom :)

Má to veľmi dobrú účinok na mastnu a problematicku pleť, nie je to zázrak, ale pomáha.

daff

citala som ze na plet je dobra aspirinova maska (v troche vody rozpustis 3 aspiriny, pridas med, zmiesas to a natries si ju na plet, nechas posobit 15-20 min a potom umyjes) ale neskusala som to este len sa na to chystam

an-e

nevedeli by ste poradit nieco na tzv. krupicku na cele? mam tam take male vyrazky ktore vidno hlavne na slnku, pouzivam zelenu biodermu a duac gel ale stale sa toho nemozem zbavit

PsychoPrincess

Mne veľmi pomohol jedine Zineryt od kožnej - po dvoch týždňoch som mala naozaj peknú pleť :) ... predtým som kvôli akné už vyskúšala kadečo...

Nela41

Liečba pleti je beh na veľmi dlhú trať a keďže ja som mala vždy dobrú pleť moc sa v tom nevyznám, ale musím povedať, že môj spolužiak mal pomerne dosť zničenú pokožku a akné. Ku kožnej chodil dlhšie a skúšal rôzne mastičky ale naposledy mu doktorka predpísala nejakú antibiotickú masť a po týždni! má takmer bezchybnú pleť. Pár jazvičiek mu po akné ostalo ale všetko akné ktoré mal je preč. Keďže to ale neovplyvňuje len toto je samozrejmé že každému to nemusí pomôcť tak rýchlo a perfektne ale za kožnou skoč ona ti na to niečo dá a potom by som išla na to čistenie pleti ku kozmetičke. Nie je nič zadarmo ani toto nie, ale obávam sa že domáce recepty by ti nepomohli ako by si chcela

lochness

hned to nepojde, plet ovplyvnuje vela faktorov

ale ja posledne cca 3tyzdne pouzivam trosku sody bikarbony zmiesanej s cistiacim gelom a tym si vecer umyvam tvar... a prestali sa mi robit vyrazky, zvykla som mat na tvari vzdy zo 5-6 zapalenych a teraz mam uz len jednu malicku ktora pomaly mizne (nevytlacam ale liecim sebamed gelom na vyrazky)... som zvedava ako dlho mi to vydrzi, lebo u mna su sem tam take obdobia ze mam plet celkom okej, ale tie netrvaju viac nez tyzden a uz vobec nie v horucom lete.. takze myslim ze to zabera...

dalsia vec je pitny rezim, treba pit take dva litre vody za den, najlepsie cista alebo nejaky bylinkovy caj... takisto strava, kremy, atd.. vela je toho co ma na plet vplyv