Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlupy

Príspevok v téme: Chlupy
Jefitto

POtrebujem radu od nejakého dobrodinca, ktorý mi poradi, ako sa najľahšie dajú odstraniť chlpy. Hlavne z riti, tam ma to asi najviac trápi, lebo medzi polkami mám kožuch. Chcem to dať het, ale neviem jak? Žiletkou asi nie či? A druhá vec je podpazušie, to už nechápem načo už len pod pazuchami nám rastu chlupy... veď je to smiešne a neestetické :O
A ešte mi rastu aj chlupy na bradavkach, ale tie davam het zastrihavačom na vlasy, keď holim tvarovu časť hlavy.

Diky za všetky rady

Mirka..

A frajerku nemas ktora by ti ritku oholila?
Ved to by fungovalo aj ako predohra.
Inac ja mam tiez taku chlpatu prdelku, sice nie az tak ako ty ale su tam chlpy a neviem sa oholit tam dole tak si to striham :D
Neviem si predstavit zeby som s tym sla ku nejakej kozmeticke ani keby bola moja najlepsia kamoska tak nejdem :D
A priatel je teraz mimo domova tak si to holim len ked ma prist domov :D

mam1000diagnoz

No, ta ja ci poradzim, už kec sebe tak šumne hutoríme:-)
Ideme, postupne, po bodoch, odstavcov, aby som na nič nezabudol:-)
1. Dáš si pivo s paradajkami, aspoň tri pivka a aspoň kilo paradajok.
2. Po nejakom krátkom čase príde pohyb, tzv. detox. Máš na výber, buď sa poserieš rovno do gatí alebo si nepoutieraš riť a oblečieš si slipy.
3. Keď budeš v takomto obale, tak si choď ľahnúť, treba preto všetko predošlé spraviť tak hodinku pred spaním.
4. Ráno sa zobudíš, dáš dole gate a máš po probléme:-)))

tasty

Depilacny krem znacky opilca alebo znacky veet, isto su aj ine znacky, ale zie nepoznam. V droderii kupis, v supermarketoch, skoro vsade to maju :D

tasty

Vsak ten depilacny krem sa len nanasa, necha posobit a potom sa zmyva, ziaden hemoroid si neotrhnes :D je to setrna metoda odchlpovania

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlupy - Fórum - ZDRAVIE.sk