Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manžel ma nepriťahuje

Príspevok v téme: Manžel ma nepriťahuje
miska poliak

Dobry den mam dve deti a manzwl mi chodi domov len na vikendy.je mi s nim fajn mam ho rada aj vsetko no ide o to ze ked chce sex ja uz proste nemam chut.vseobecne nechutenstvo ku sexu nechapem to.po porodoch neviem co sa somnou deje.ale chcem su manzela udrzat a mat sex s mojim muzom co mi poradite

BUDY

ahojte.som vydata 12 rokov a neviem ci milujem manzela.za tie roky mi strasne vela naublizoval,to je na dlhu debatu.chodil rano domov,malo sa venoval mne aj detom,s kazdej strany som pocuvala kolko ma frajerky.vsetko som mu tolerovala az kym mi nepraskli nervy a som si povedala dost a nasla som si milenca o ktorom nevie.a myslim si ze som sa donho zamilovala,stale na neho myslim.moj manzel ma vobec nepritahuje,nestara sa o seba.na milenca stale myslim.s manzelom poriadne nespavam,len ked raz za cas s povinnosti,ale vobec sa mi to nepaci a nic necitim.neraz mi vysli slzy pri milovani.poradte co mam robit,som zufala.

alenka_maxova

samozrejme, o tom pisem. Najlepsie je nikoho vyhladat. Vidim, ze internet teda mas, skus si dat do vyhladavaca rodinna poradna, manzelska poradna. Naozaj sa v tomto az tak neorientujem, ale zrejme by som skusila toto. A manzel, ja ked je doma len cez vikendy, mal by s tebou viest rozhovor nielen o detoch, ale aj o vasom intimnom zivote...Skus zacat ty, uvidis ako sa chyti :)

miska poliak

Dakujem za radu len neviem ci neni najlepsie riesenie niekoho vyhladat lebo fakt neviem ako dokazem zmenit wvoje spravanie a hlavu o tolko stupnov.

alenka_maxova

kedze toto nie je tvoja jedina dnesna tema, ale precitala som si aj temu o tvojich detoch, myslim si, ze toto vsetko samozrejme suvisi so sebou. Ako chces mat chut na sex, ked mas s detmi problemy?....Vzdy ked je problem, ktory sa nas bytostne dotyka, berie nam z energie, unavuje nas, zvycajne sa to odrazi aj v spalni. Ak chces vyriesit tento problem, musis vyriesit aj ten druhy s detmi. Ja bohuzial nemam deti a preto jedine, co viem poradit je daka odborna poradna, kde sa ti budu venovat odbornici. Aby ta naucili, ako zvladat situacie. Ked sa budes s detmi citit lepsie, ries problem s manzelom. Urcite si sadnite a diskutujte o tom, ake su vase tuzby, co by ste chceli zmenit, co sa vam paci a podobne. Lebo chut na neho nedostanes len tak z cista jasna...Vycisti si hlavu najprv

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manžel ma nepriťahuje - Fórum - ZDRAVIE.sk