Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť chrbta...

Príspevok v téme: Bolesť chrbta...
Peter1989

Dobrý deň, včera som sa nešťastne zohol k počítaču a pocítil som príšernú bolesť cca v strede chrbta, chvíľku trvalo kým som sa vystrel. Dnes je to pomerne lepšie, ale ešte stále mám bolesti, najmä pri zohýbaní. Asi sa jedná o seknutie v chrbte. Chcel by som sa iba spýtať, čo vám na to pomáha, aby to čo najskôr prešlo... nejaké civčenie?vápnik, horčík? Za odpovede vopred ďakujem...

Mat

Pracujem pri pocitaci a pomerne casto ma bolieval chrbat, niekedy pomohlo magnesium ale vzdy po nejakom case sa to vratilo. Hlavne rano som mal problem sa rozhybat, prvych 15 minut to bolo zaujimave. Doktor mi povedal ze to moze mat suvis s tym ze mam zly matrac, tak som si kupil toto : www.prespanok.sk bol sice drahy ako svina, ale kamarat ktory ma ten isty matrac si ho nevedel vynachvalit tak som to riskol. A je fakt ze po cca 2 mesiaco co na tom spim sa mi rano vstava o dost lahsie :) Tak dufam ze to vydrzi.

Maros75

V prvom rade mavaj chrbat v teple. Ziadne prechladenie chrbtice.
Ani ziadny horuci kupel.....tiez to nie je dobry napad. Ohrievaj si chrbat nejakym tepelnym zdrojom.To seknutie je v skutocnosti stuhnuty sval a ten sa musi uvolnit postupne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť chrbta... - Fórum - ZDRAVIE.sk