Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaginálna mykóza

jilka123

Ahojte

Chcela by som sa vas opytat ci tieto opakovane zapaly a mykozy mozu byt aj z hormonalnej antikoncepcie.KONKRETNEJSIE ANTIKONCEPCIU NATALYA myslim si ze to mam s tej antikoncepcie len sa bjim ze gynekolog bude na mna kricat no ŽASE STE TU.hundre len ked pridem ze mam zase tie zapaly chcela by som si sama nasadit lieky a nejake cipky mate niektora zena takyto problem ako ja no s tej antikoncepie pommooc

Dakujem za kazdu odpoved

Danka_SE

Ahojte, ak sa tieto veci stale vracaju, niekde je problem. Mne lekar povedal ze mam oslabenu imunitu a ze je treba s tym nieco robit a ze je fajn siahnut aj po inom ako len po liekoch na predpis. Tak som skusala, skusala, brala som Wobenzym poriadne sa preliecila enzymami a mam pokoj. Uz viac ako rok a pol :)

kika856o

Mam 12 a nemozem pouzivat čípky myslite ze mi pomozeaj krrm, svrbí ma to len na povrchu a mam výtok, už pouzivam rosalgin easy,poradte mi,dakujem

RNG

Co sa tyka citricidalu, je to vytazok z grapefruitovych semien, ale dodatocne patentovane aktivovany na ucinnost vyse 30 krat taku, ako povodny vytazok.
A GSE obsahuje prave 33% takehoto povodneho citricidalu.
Nikto nevravi ze grepostar a citrovital nie su ucinne, len ani zdaleka nie tak, ako citricidal/GSE. Naviac na denne pouzivanie su aj ovela drahsie, nie len podstatne menej ucinne.

zuzulko

informovanosť je skutočne veľmi slabá a reklama je pre nás nezvratná pravda. . nikto sa nezamyslí čo sa za tou reklamou schováva, povedia A , zabudnú povedať B a zisky majú v kapse. skutočné zdravotné hladisko nikoho nezaujíma a množstvá potravinových doplnkou, ktore sa valia z každej strany sú často len prekategorizované lieky. určite sú medzi nimi kvalitné s prirodzených zdrojov ale ktože by už počúval nejakého drobného predajcu za ktorým nestojí bombastická reklama! Chemické koncerny nemajú problém vyrobiť napodobeniny prírodných látok a zvlášť ked to dnes letí Firmy aj v zahraničí, ktoré vyrábajú s prírodných látok vyrábajú v malých sériach a ich výrobky nenájdete v každom Markete a v lekárni si ich objednávajú menej pretože zisky idú odinakial. je na každom pre čo sa rozhodne a čomu verí, ale princípy účinkov sú jednoduché. problém nevyrieši nikdy potravinový doplnok ani liek samostatne bez celkovej detoxikácie a regenerácie bunkových systémov celého tela. celostná medecína je u nás v plienkach pretože každý si ju vysvetluje ináč a bez vedomostí nie je možné ju robiť a pomáhať každý čaká zázrak na počkanie len aby on nič nemusel. ale je to o každom z nás, každý sa môže rozhodnúť a prijať radu ale musí o svojom fungovaní aj niečo vedieť a žial tu je to NULA bodov. len tak zistí, či to čo mu ponúkajú je dobré alebo nie. fundované otázky rýchlo zmiatnu "odborníkov" na vyťahovanie peňazí z vrecka

somsmutnna

cawte co to znamena ak moj vytok je kalny a zapacha po skysnutom mlieku -iba tak jemnucko.. ide o mykozu ci infekciu a toto ma trapoi uz dost dlho bola som aj u gyn, a to co predpisal nezabera..

krado

AlexSandra
Ani som neni na reklamy,ja hovorim zo skusenosti robim s tym uz dlho a napr.Grepostar ma zbavil po 20 rokoch bradavic tak nedam na neho dopustit.

pe84

tak na vaginalnu mykozu odporucam Canesten gyn, ja uz som nemohla ani spat v noci, co ma tak dole svrbelo a palilo a doktorka mi na to dala tento Canesten a velmi skoro prisla ulava, treba to liecit vcas, kym to nie je take hrozne, ale Canesten je fakt velmi ucinny, zabera na siroke spektrum mikroorganizmov, dostat take vyhodne kombinovane balenie na liecbu zvnutra, zvonka aj pre partnera, na vnutorne pouzitie sa da vybrat tableta alebo krem, co komu vyhovuje

Laurina22

Nerozumiem,co sa tu riesi.

Ja som mala 6 mesiacov mykozu v kombinacii s kvasinkou

Staci obmedzit stres,mastne jedla,kysnute cesto,sladkosti.Musis pit vela vody a dodrziavat stravovanie,plus ja som si este preventivne davala salviove cipky,ak som nemusela,pouzivala som tampony a nie vlozky

To je cele.

Nic drahe som si nekupovala

- mira

Najdôležitejšou podmienkou účinnosti probiotík je, do akého prostredia ich dávame. Prekyselené prostredie s nízkym pH im nevyhovuje a skôr - neskôr vyhynú. Také prostredie vyhovuje kvasinkám a hnilobným baktériám.
V zásaditom prostredí sú silnejšie probiotiká, rozmnožia sa samy a potlačia kvasinky.
V prvom rade je treba vylúčiť kyselinotvorné potraviny ako je jednoduchý cukor, mäso, mliečne výrobky a pod, až potom nasadiť probiotiká. Najlepšie z prirodzene kvasených zelenín - pickles, kvasená kapusta, po každom jedle za lyžičku a ony sa rozmnožia.
Takto sa vysporiadame s kvasinkami, ale i s inými patogénmi, získame prirodzenú imunitu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaginálna mykóza - Fórum - ZDRAVIE.sk