Reklamácia topánok

jankaaaaaaaaa

lebo nenazrani su aj zakaznici, znici si schvalne topanku, lebo vie ze ked pride "reklamovat" tak mu ich obchodnik velmi pekne a ochotne vymeni. po takych praktikach by to mohol hned predajca zabalit a ist sa past
predaj sa robi za ucelom zisku, nie za ucelom vyhoviet v kazdej veci ludom a davat im veci zadarmo, to je charita

lost

len komentujem, ako sa mi nepacia slovenske praktiky..

tu nie je konkurencia, preto to tak vyzera..

v USA by sa taky obchodnik mohol po mesiaci ist past niekam k slovnaftu..

a aky je napriklad rozdiel, ze mi cinan 15eurove boty vymeni (kde ma zisk 66% tj 10eur, naklad 5eur, cize mi ich moze vymenit 2x a nebude v strate!) a adidasom, ci halabalou, kde je to namiest o 15, 45, ale v takom istom pomere? cize naklad 15eur a zisk 30eur, cize mi moze vymenit 2x?

alebo mi hadam nechces nahovorit, ze adidas dovaza za 40eur a predava za 45eur ;)

o tu nenazranost mi ide, o nic ine..

jankaaaaaaaaa

to mozes urobit, zakon ti to nezakazuje
ale aj tak nechapem co stale melies dookola za blbosti. mozes si ist sam otvorit obchod a predavat super kvalitne topanky a komunikovat so zakaznikmi
so zakaznikom nekomunikuje majitel ani prenajimatel ani vyrobca ale predavacka, ktorej je akurat tak jedno ci ti peniaze vrati alebo co, ona robi len to co ma nakazane, teda spise reklamaciu a o viac sa uz nestara, lebo to nieje v jej kompetencii

lost

cize ak by som bol majitelom (pozor majitelom, nie nejakym prenajimatelom) predajne obuvi, napr znacky halabala.. tak ak pride ku mne zakaznik, ze "pokazila s mi topanka" tak ja nemozem tie topanky co donieshol smarit do kosa a dat mu zadarmo fungel nove ?

toto by mi zakon zakazal ?

pod pojmom seriozny obchodnik si rozhodne nepredstavujem nejakeho adidasaka co si prenajal jednu izbu v auparku :) resp, aby sme sa chapali, serioznost ma u mna taku istu, ako nejake sikmookec co si prenajal kontainer (ten na zivot, vacsinou to davaju romom) a predava zbytky, ktore maju hodnotu len postovne z ciny... serioznost je presne to, ako sa riesia problemy.. a komunikacia a prejav obchodnika k panovi - zakaznikovi s peniazmi..

jankaaaaaaaaa

lost: ja nechapem co tu riesis.. akoze obchodnik topanky predava, nie vyraba, tak sa stazuj u vyrobcu. a u nas v obuvi adidasy a nike patrili k tym najmenej casto reklamovanym ked uz.
vobec neviem co tu melies, ale tvoje vyplody fantazie a "filozofovania" su uplne mimo.. :D obchodnik sa riadi zakonom a predpismi, on si sam nemoze urcovat co robit a co nerobit. to len ludia si myslia ze obchodnik s nimi chce vybabrat, ale pravda je vsak taka, ze ludia nemaju sajnu naco zo zakona maju narok a aku maju povinnost a potom si myslia ze obchodnik ich odrbava.
obchodnikovi je tiez niekedy jednoduchsie vratit peniaze a nestarat sa o nic, tak to robia niektore obchody, co predavaju topanky za 15e.
ale seriozny obchodnik topanky opravi, ak sa opravit daju, lebo to je jeho povinnost vychadzajuca zo zakona. ak treba, posle to znalcovi. atd. a to nieje pohodlie obchodnika, ale je to zakon a po druhe ved obchodnik za to vsetko plati, za znalecke posudky, papiere, postu, obuvnikovi, material atd atd. to nieje len ze obchodnik si buchne po bruchu a tak je..

lost

ak by boli topanky kvalitne, zakaznik by ich nevracal :)

preto nikdy nebudem suhlasit s tym nazorom, ze chudak obchodnik..

proste ak su topanky kvalitne - neznicia sa, ak su kvalitne - neznechutia sa mi

to musi byt ina SOCKA ked si ide vymenit topanky, lebo sa mu/jej nepacia :)

ze ich hanba nefackuje..

no ale spat ku kvlaite, to sa potom musime bavit na inej urovni "znackoveho" tovaru a nie ajajdajajadajaj , eh myslim adidasky, mne nevydrzia dlho, preto ich nekupujem.. proste cinsky shit, radsej dam tie prachy kvalitnej europskej vyrobe, ako cinskej manufakture..

a tu robia zakaznici chybu, chcu fyzikalne nemozne - neznicitelnost zadarmo :)

neviem preco, ale ja osobne som snad nikdy v zivote nemal problem s nicim, bud mam to stastie (co pochybujem, lebo v kartach ani loterii nevyhravam a ani manzelku este nemam), no reklamacia mi vzdy presla predovsetkym normalnou (slusnou) komunikaciou.. ale jasne ze ak by bol obchodnik vychcany, tak by som sa zabavil :))

sranda je, ze taky obchodnik robi obstrukcie a za 1 predany par by mohol vyhodit do kosa dalsi par alebo dva :) (ked laicky porovnam ceny u nas a v cine/usa, musi mat marzu brutalnu)

som zastanca tejto teorie:
ak ma obchodnik naserie co i len raz, neuvidi ma :)

nie ze by som bol modrooky model, ale ked neuvidi mna, neuvidi moju penazenku... a potom si moze ist piskat :)

lenze takto musi rozmyslat min 99% ludi, aby to stalo za to (potom by sme nemali tak drahy net od Telekomu (Nazikom ich ja volam))

true story

jankaaaaaaaaa

lost: taky je zakon. sudny znalec stoji asi 50e, teda ak si ho das sukromne urobit. ale myslim ze obchody maju zlavu.
vies, ked si niekto kupi topanky a svojou chybou si ich roztrha, alebo odtrhne zips, alebo nieco podobne, tak preco by mu obchod mal ochotne prevziat topanky a vratit mu peniaze v plnej vyske. ked si clovek topanky ponosi nejaky ten roka zrazu sa mu uz nepacia tak ich znici a ide si vypytat peniaze do obchodu? to by bol nezmysel
a ci treba krabicu, neviem. avsak v zakone sa pise, ze tovar pri reklamacii musi byt kompletny. tam kde som ja brigadovala to vobec netrebalo, stacila aj jedna topanka ak bola len jedna poskodena...
skor je dolezite topanky pred reklamaciou OCISTIT a vyvetrat. aj to sa pise v zarucnych listoch ale ludia nato kaslu a kludne si bez hanby donesu na reklamaciu spinave, zablatene, smradlave topanky

lost

co stoji sudny znalec?

ved to musi predrazit topanku o 400% :D

vidiet ze si na slovensku nevazia zakaznika

aj preto som dnes minul 200eur v rakusku a nie na slovensku !! (prave na handry, ach jaj, aspon budem mat s cim umyt auto, 4x )

smooolaaaa