Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kniha s inteligentným písmom

Príspevok v téme: kniha s inteligentným písmom
AndreaHaval

Nepoznáte takú? zdrvuje ma, že nemam prehľad v knihách a tak si ani neviem žiadnu dobrú nájsť.
Poviem vám čo sa mi páči a vy mi dajte tipy. Lebo keď som čítala v rôznych e- kníhkupectvách obsah kníh a následne recenzie tak - už nemám chuť hľadať, po 20tich knihách som to vzdala.
Mám rada humor v knihách, takú ľahkosť ale teraz by som si rada pre zmenu prečítala niečo duchaplné a hlavne nech to je napísané pekným slovom. To znamená žiadne vety
" som klasická tridsiatnička ktorá si stále nenašla chlapa lebo hovno" ale niečo zaujímavé a hlavne inteligentné.
Nič romantické, žiadna próza teda, nič o láske.
Nič nasladké, naivné, nič snobské,historické- niečo reálne. Existuje taká kniha vôbec?

zewa

V.E. Frankl Hľadanie zmyslu života.
Alebo I.D.Yalom Lži na pohovce (ak ti nevadi čeština). Ta prva je podla skutocnej udalosti. Znamy psychiater napisal knihu o tom, ako bol v koncentraku. Prinasa taky zaujimavy pohlad na zivot.
A ta druha je take lahke citanie, aj ma pobavila :) je to o tom, ako chodili ludia k psychoterapeutovi na sedenia. Mne sa to velmi pacilo a zaradujem ju k mojim najlepsim dosial precitanym kniham.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kniha s inteligentným písmom - Fórum - ZDRAVIE.sk