Strata

Príspevok v téme: Strata
azahara

...moze nedovera a sklamanie sa v milovnej osobe ovplivnit chut na sex?z doticnou osobou?partner ma niekolko krat sklamal,ze raz sa odpusti a niekto to potom zneuziva alebo je tak slaby,ze zas zacne?mam na mysli tvrde drogy,ked som ho pristihla prvy krat,mala som pocit,ze som vosla do deja nejakeho filmu,ale bola to bohuzial skutocnost,plac,zufalstvo,lutost,ochota pomoct-odpustila som,zopakovalo sa to este 5 krat?vzdy som nakoniec odpustila,mam toho cloveka rada ale vytratil sa zaujem o sex z mojej strany,aky mate nazor moze to byt dovod?...

azahara

...a na zaver,priznali by ste v rodine,kde ho vsetci poznaju ako dobracisko,z akeho dovodu bol rozchod?nemyslim si ani,ze mi to uveria,ked zacnem...kolko krat som nemohla ist celu noc ani na wc lebo sa zamkol tam,nase uspory?ze ma zaviezol do prace ale nevyzdvihol a ja celu noc v prirode,pretoze som sa nemala ako dostat domov?uuuf,urcite uz nechcem zazit toto ani nahodou,Dakujem za podporu a nazor aspon takto cez pismenka,pomohlo :-)

dana660xz

takto vam poviem, clovek ktoreho som stale tahala z brindy a pomahala donekonecna mi raz povedal:" clovek musi dosiahnut svoje dno, aby sa mal od coho odrazit." a bolo mi vysvetlene, ze ked mu pomaham, nedovolim mu dosiahnut dno a odrazit sa, ze stale plava a od vody sa neda odrazit. Vtedy som to nechapala, ale prestala som pomahat, chvilku to bolo zle, ale nakoniec sa dotycny odrazil z toho dna, takze nieco na tom pravdy bude.

alenka_maxova

presne tak ako pisete baby :)
A este dodam, ani cloveku, ktoreho mame radi sa neda pomahat donekonecna. Niekedy najlepsie urobime (po poskytnutej pomoci), ak sa na neho doslova vykasleme a nechame ho vyhrabat sa zo vsetkeho sameho. Viem co hovorim, nie je to prvy pripad, s ktorym som sa osobne stretla. Niekedy najlepsie urobime, ked po X razoch prestaneme milovanemu cloveku pomahat...A to chce extremne vela sil, aby sme cosi take dokazali. Drzim palce

dana660xz

Azahara, po tvojom poslednom prispevku v tom mam jasnejsie. Obetovala si mu dost, zjavne si to nevazi :( azahrara a v ziadnom pripade nemysli na to, ze ked ho nechas, ze do toho spadne opat. Spadol do toho asi vzdy ked bola prilezitost bez ohladu na teba. Chches zit a nie prezivat, drzim ti velmi palce!
a co sa tyka pointy tejto temy :) ja si myslim, ze to je urcite kvoli tomu, pretoze sex medzi dvoma ludmi je vysokointimna zalezitost a k sexu patri laska, dovera, ktoru uz ty v nom nemas, tak vam to nekalpe ani v sexe.
prajem ti vela sil, aby si nasla svoje statsie!

azahara

dana,ja Ta budem volat Danka,mne sa Dana nepaci,zalozila som tuto temu z otazkou ci nechut na s.. alebo presnejsie povedane odpor moze prist k uplne normalne sexualne zdravej osobe z dovodu ,ktory som moc rozpisovat nechcela.toto bola tema alebo pointa,ak chces.Vies,ako sa tu tiez niekto vyjadril,ja som uz rozhodnuta rozist sa,pretoze pomoct?neda sa,je cisty aj rok,5 mes,atd a stale sa k tomu vrati,ja som uz z toho zufala,stale sa stahujeme pretoze cheme zacat od znova,ja zakazdym pridem o pracu atd,5r,vztahu a stale sme akoby na zaciatku,neviem chapes co tym chcem povedat,ziadny kamarati,znami,nic iba ja a on doma,stale v jeho blizkosti aby to zas volakde nezohnal a vtedy,ked uz zacnes doverovat,prides vecer unavena z prace ako taky kon a mlady pan,kasle na deti ,ktore konecne od svojej ex mohol mat pri sebe na prazdniny a jasne,deti o 1h v noci hore on zatvoreny a picha si?co by si urobila dala mu aj 7-mu sancu?mozno Ty ano,ja som velmi trpezliva a tolerantna,ale ja uz chcem konecne zacat zit nie len prezivat :-(rozhodnuta som uz pevne,ze rozchod,len neviem ako to urobit ,nechcem aby zas zacal,je cisty 8 mes.Dakujem za kazdy nazor,rozobrala som to tu z dovodu,ze nemam s kym sa o tom porozpravat a tak ma zaujimal nazor,vseobecne.

alenka_maxova

dana a pokial sme my dobre citali, tak sa mu dotycna snazila pomoct a aj mu odpustala vsetko. Co vsak za tie 3 roky s tymto pristupom dokazala? Ako vidi, nic. Neviem ako ty, ale ja by som nebola taka naivna a uz by som tomu cloveku neverila. Dokedy bude niekomu koho ma rada pomahat? Donekonecna? A co z toho, ked z jeho strany nie je evidentna ziadna snaha? Preboha, co je ona obetny baranok, aby davala stale nove a nove sance a neustale mu pomahala? Pokial to tak uz urobila a vysledok ziadny, respektive kratkodoby, tak prepac, ale to je hadzanie hrachu o stenu :)

dana660xz

ja som to zas pochopila tak, ze mu viac krat odpustila, no o pomoci som necitala. naozaj neviem ako to je, viem ze je to tazke zit s takouto osobou. ale ak ma clovek cloveka rad, taky aky je tak mu pomoze. ak nie, tak nie. mna len zaraza, ze vsetci pisu, nech mysli na seba a nech uteka.ako je to nazor, ja ho beriem, ale uplne s nim nesuhlasim. na to , aby som si urobila presny nazor by som potrebovala viac informacii.
ale je to zrejme jedno lebo zakladatelka temy sa vyjadrila ze to chche skoncit a to nielen z tohto dovodu.

veves

dana660xz: ono sa neda pomahat donekonecna a ja som to pochopila tak, ze uz tolkokrat mu bola oporou, stala pri nom a vzdy sa k tomu vratil. nejde ani o ten cas co pri nom stravi, ani o peniaze ktore to vsetko stoji ale taketo veci cloveka strasne vystavia. vyciciava mu to dusu. je to jeho zacarovany kruh z ktoreho musi chciet sam vypadnut, nemoze sa tam este aj ona s nim ist dokola krutit.

ka3na

skus si v takejto situacii predstavit svoju kamaratku alebo dokonca dceru...co myslis schvalovala by si taky vztah? niekedy treba pocuvat rozum srdce je hlupe poblaznene laskou