Strata

Príspevok v téme: Strata
azahara

...moze nedovera a sklamanie sa v milovnej osobe ovplivnit chut na sex?z doticnou osobou?partner ma niekolko krat sklamal,ze raz sa odpusti a niekto to potom zneuziva alebo je tak slaby,ze zas zacne?mam na mysli tvrde drogy,ked som ho pristihla prvy krat,mala som pocit,ze som vosla do deja nejakeho filmu,ale bola to bohuzial skutocnost,plac,zufalstvo,lutost,ochota pomoct-odpustila som,zopakovalo sa to este 5 krat?vzdy som nakoniec odpustila,mam toho cloveka rada ale vytratil sa zaujem o sex z mojej strany,aky mate nazor moze to byt dovod?...

ka3na

dobre robis, ze s nim nespis...ak si nieco picha este by si mohla nieco chytit :-O nikdy nevies, ake ihly pouziva a po dalsie sama vies co robit, ze je to marne.. preco to chces pocuvat aj od nas ostatnych? ak odmieta liecbu nepremarni pri nom svoj zivot !

krowelka

tu platia len dve moznosti (overene):
1. ak sa narkoman citovo rozhodnu pre niekoho, vydrzia velmi vela. je to nieco ako nahrada za drogu. zial, v tvojom pripade sa citovo nerozhodol pre teba. nahradou za drogu mu nebudes.
2. utekaj.

alenka_maxova

takto...vyhladajte obaja odbornu pomoc...to je jedine, co vam tu mozme poradit, lebo z tvojich prispevkov je jasne, ze si nechces priznat podstatu veci. Vela zdaru

nefinka

bud nech ide na liečenie alebo ruky preč od takého. Keď mu neni ľúto, že si ničí svoj vlastný život, tak o.k, ale nenechaj si ho zničiť aj ty. závislosť na tvrdých drogách je veľmi veľmi vážna vec..