Strata

Príspevok v téme: Strata
azahara

...moze nedovera a sklamanie sa v milovnej osobe ovplivnit chut na sex?z doticnou osobou?partner ma niekolko krat sklamal,ze raz sa odpusti a niekto to potom zneuziva alebo je tak slaby,ze zas zacne?mam na mysli tvrde drogy,ked som ho pristihla prvy krat,mala som pocit,ze som vosla do deja nejakeho filmu,ale bola to bohuzial skutocnost,plac,zufalstvo,lutost,ochota pomoct-odpustila som,zopakovalo sa to este 5 krat?vzdy som nakoniec odpustila,mam toho cloveka rada ale vytratil sa zaujem o sex z mojej strany,aky mate nazor moze to byt dovod?...

alenka_maxova

azahara, ty a ja sme uplne odlisne zenske. Keby som mala tvojho partnera a neda sa toto do poriadku, opustim ho v prvom momente. Ked sa niekto zmenit nechce, ty ho nezmenis. Je sice pekne a pre mna aj obdivuhodne, ze si mu uz vela raz odpustila, ale naco? Myslis, ze sa zbavi zavislosti? Myslis, ze bude vsetko zas take ako pred tym? Nie, nebude. A ty sa tu kasles s niekym, kto o to mozno ani nestoji. Nemarni si roky zivota, ked si ich marni on. Ty sa tu pytas, ci nedovera moze viest ku strate chuti na sex. ANO, vedie to k tomu. Ale to je to, co ta najviac trapi???? :D Fakt ta obdivujem, ja by som uz odisla davno...

litre

nepomoze si on sam ani ty sama mu nepomozes.
ale zaraza ma, ze s nim chces mat sex: drogovo zavisli su velmi casto prenasacmi orznych nakaz - tak si to rozmysli, lebo sa nejedna o chripku...

dana660xz

urcite to moze byt dovod, no myslim si ze ked ide o tvrde drogy, slova "bolo to naposledy" budes pocut asi seste vala krat. je to VELMI SILNA zavislost a dobre slovo mu nepomoze. pomoz mu ty, vyhladajte pomoc, inak sam ked bude bojovat s touto zavislostou , neviem ci to dokaze. budem ti drzat palce. sex medzi partnermi je velmi intimna zalezitost, a ked on narusi takto tu doveru, tak potom moze byt ze nieje chut. no v prvom rade, ak ho mas naozaj rada, pomoz mu s drogami, nech sa toho zbavi. slova nepomozu, ale odborna pomoc, vytrhnutie z danej spolocnosti, psycholog ano. Drzim ti palce