Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyklad snov

Bajana

snivalo sa mi,ze som bola v nejakom supermarkete a chcela som vratit syr, ktory som si tam kupila...potom pri pokladni zacal tancovat(velmi dobre)moj kamarat s dalsim chlapcom, tancovali rovnako a strasne dobre...neskor sa sen prerusil a v dalsej casti sna, bol ten tancujuci kamarat uz u nas doma v obyvacke.sedel na nasom gauci, ja pri nom a smiali sme sa ,len tak sa posediacky vlnil a akoze zase tancoval- potom pocas tanca spojil ruky a ked ich rozpojil,vsimla som si, ze na jednej ruke ma zrazu 6 alebo 7 prstov a na druhej len 4.opytala som sa ho zhrozene co to ma znamenat a on mi, akoby to bola bezna vec, odpovedal: "potom uz mozes s telom robit co chces"...nechapala som co to ma znamenat a on mi potom povedal:" to ty si chcela" a povedal este nieco, v zmysle ze to je moja vina...az potom mi doslo ze ja a ten kamarat sme vlastne obaja uz mrtvi a zahynuli sme niekde spolu, ze sme zomreli (neviem ako) ale bola to moja vina...potom som zrazu sedela na tom nasom gauci ale uz iba s mojim frajerom, on bol zivy a teda mna-ducha nevidel. no podarilo sa mi nejako ho upozornit alebo ho naviest k tomu,ze hoci som mrtva som stale s nim a on zrazu citil ze som pri nom.na stole bol papier a pero a ja som mu zacala pisat ze ho strasne milujem a stale budem pri nom aj ked uz niesom na tomto svete-pisala som velkymi tlacenymi pismenami a pisalo sa mi dost tazko,pisala som neuhladne...mala som strasne sklucujuci pocit,chcelo sa mi plakat ze uz s nim nikdy nebudem,no zaroven som bola trochu rada ze mu mozem aspon napisat...potom bol zrazu v obyvacke moj maly bracek a on jediny ma videl a pocul ked som nieco hovorila,zaroven aj edel ze som duch.povedala som mu,nech zavola sestru a on to urobil.ked prisla sestra hodila som pero aby si vsimla ze sa nieco deje a aj jej doslo ze som to asi ja-ako duch a chcem sa jej prihovorit.tak som zacala pisat na papier aj jej a zase som mala ten smutny pocit ze uz s mojou rodinou nikdy nebudem moct byt,ale pisala som jej,ze ju lubim a nech pozdravi mamku a ze stale ak to bude mozne sa im takto budem prihovarat........co to znamena???bol to velmi silny zazitok tento sen

Deaa

buď si mal veľmi zaujímavý deň a potom sa ti to odzrkadlilo v sne, alebo si pozri snár... len tam si musíš nájsť záchytné slovo a potom od neho hľadať ďalej, ak píšeš že si videl zlé osoby môžeš hľadať napr. nepriateľ a potom sa od toho odvíja činnosť, ktorá by ti mala poskytnúť výklad... asi som sa dosť zamotala :-D
mám doma snár, občas aj do neho pozriem, ale neviem povedať nakoľko je to pravdivé...

litre

no asi to bol len sen, takze nic konkretne znamenat nebude. asi len to, ze pred spanim by si si mal predstavit ako zaspis a budes pokojne spat a rano sa oddychnuty v pohode zobudis (bez spomienky na zly sen)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyklad snov - Fórum - ZDRAVIE.sk