Permanentný make up obočia - skúsenosti?

Dada88

Ked tetovanie permanentneho makeupu tak jedine u Veroniky Kocianovej. Je to odbornicka, ktora vie co robi. Dala som si obocie a vysledok je super. Odporucam vsetkym.

Rene

Ja dakujem Veronike Kocianovej za krasne obocko, vytvorene v jej salone, permanentnym makeupom,presnejsie ciarkovanou metodou. Obocko mam uplne prirodzene,farba, tvar dokonale. Bezbolestne tetovanie, prijemny rozhovor a osobny pristup,vrelo odporucam.

bby25

Ahojte, chcela by som sa opytat ze kolko € je tetovanie obocia? Hladala som na nete, ale nikde neni napisane. Dakujem za odpoved :)

miska1234

Nedavno som navstivila salon p. Veroniky Kocianovej, kde som si dala robit permanentny make - up. Jej salon je zariadeny na profesionalnej urovni.S jej pristupom a pracou som maximalne spokojna. Je mila, ochotna a vie poradit,Skutocne vie robit zeny krajsimi a sebavedomejsimi,Dakujem este raz a odorucam dalej. Palec hore. S pozdravom Miska

Lenka Ma

Aj ja sa pridavam k stastlivcom, ktori si nemusia rano dokreslovat obocie a maju ho upravene,hned ako vstanu. Permanentny make-up som si dala robit ciarkovanou metodou v salone Veroniky Kocianovej. Videla som na internete vela prac, ale ziadna z kozmeticiek ma nepresvedcila tak ako ona. Jej fotogaleria je dokazom jej sikovnosti. S obocim som spokojna a urcite do buducnosti ked mi obocie vybledne, zverim sa opatovne do jej ruk.

Barbara 8

Mam osobnu skusenost s permanentnym makeupom obocia. S vytetovanym obocim som mohla ist hned medzi ludi,nemala som ziadne chrasticky a nic sa mi neodlupilo. Dokonca som bola nenedavno na pretetovani. Dodrziavala som vsetko ako mi bolo povedane. Permanentny makeup som si dala robit u Veroniky Kocianovej,ta ako jedina sa nezlakla mojej jazvy na oboci. Ine odbornicky,ktore som oslovila,mi povedali,ze mi tetovanie na jazve nechyti,jedine Veronika mi bez zavahania napisala,ze jazva nie je pre nu prekazka. Som spokojna a mozem ju vrelo doporucit.

zuzka-79

Dobrý deň,
Veronika Kocianová je výborná profesionálka, odporúčam ju každému! Som nadmieru spokojná s jej prácou ako aj s jej individuálnym a odborným prístupom. S vytetovaným permanentným make-upom som maximálne spokojná - neváhajte!

Katarína 0729

Ahojte, ak chcete zmenit svoje obočie, rozhodne tak urobte s Veronikou Kociánovou. Permanentný make-up natetovaný jej ručičkami vyzerá super a celkový prístup je proste top! A chratičiek sa nemusíte obávať, tie zmiznu do týždňa a vôbec to nie je vidno. Odporúčam vrelo aj iným ženám :)

veronika sh.

Veronika Kocianová je výborná profesionálka. Som maximálne spokojná s vytetovaným permanentným make-upom. Oceňujem je príjemný prístup a profesionalitu. Vrelo odporúčam , krásna práca.