Permanentný make up obočia - skúsenosti?

andrea nz

Dobry den, prosim ma niekto skusenost s mikropigmentaciou obocia: long time liner metodou u Kistiny Sevcikovej v Bratislave?dakujem pekne
Andrea
an.busova@gmail.com

Ooops

Miky
Poznam ju osobne este od doby kym pracovala ako sestricka v nemocnici.
S cim nie si spokojna?Pery alebo obocie?Ja od nej nemam robene nic ale vsetky zname maju obocie od nej a je to velmi pekne.Pery neviem.Tie som videla len z fotiek na FB co ukazovala svoju pracu.
Ona nie je nejaky oblbovak,neverim.Mozno mas uzke pery a nechcela ti urobit extrem hned naraz.Nevidela si jej pracu?Ma ozaj velku klientelu tak asi budu s nou spokojne.Je pravda ze ako som sa odstahovala,som ju nevidela ale na FB som ju sledovala dlho.

Miky7

Dobry deň mám takýto problém tiež som bola na permanentnimi make upe v Martine za jednou milou kozmetickou, ktorá mi robila pery s tým že aj vytienovala a tiež obocie platila som 300 eur s tým že to
bude vidieť aj rozdiel žiaľ ja ten rozdiel do dnes nevidím na sebe nam ísť na dorabku na ktorej som nebola ešte pre nedostatok času chodím do zahraničia. Pani kozmetička. Mi už pri prvej návšteve povedala že za dorabku budem platiť ďalšie peniaze a pritom výsledok nula bodov čo by ste na to povedali?

Milka11

Ahojte ma niekto prosim vas skusenosti s permanentnym makeupom obocia v medea studiu Nratislava u Andrei Boskovicovej?

Lienka0601@gmail.com

Ahojte, kočky. Prosim Vas o radu. V UK som si dala vcera urobit perm. make up obocia a s prepacenim, dosrala mi tvar. Urobila si po svojom, je hrube atvar otrasny. Prosim, myslite si, ze je nejaka nadej, ze mi vypada farba a bude to lepsie ? Da sa opravit, ak je hrube ? Som nestastna z toho velmi. Je to sice druhy den dnes, ale trosku si dokreslujem s ceruzkou zaciatok obocia, lebo sa hanbim vyjst co i len na ulicu