Odpustit neveru s bývalim ?

Príspevok v téme: Odpustit neveru s bývalim ?
eguthy

Ahojte stala sa mi taká vec po roku chodenia s priateľkou prišlo niečo čim sa zrútil náš vzťah. Vyspala so zo svojím bývalým.Priznala sa mi plače mi do telefónu,hovorí že nemôže spávať,nechutí jej jest. Volá mi cez deň proste len preto že ma chce počut, pretože jej chýbam. Mne je to tiež všetko luto plačem kvôli tomu,ked si spomeniem na všetko čo sme prežili a teraz ked v podstate neviem čas ktorý som trávil s nou neviem čo s tým. Odpustit jej neveru ? Ked som sa jej spýtal prečo to urobila povedala že si písala z bývalím a zrazu jej tak niečo začalo chýbat tak šla s nim von a skončilo to tym že sa s ním vyspala. Teraz mi povedala že neciti k nemu nič že jej chýbam a že jej je luto toho čo sa stalo. Neviem sám čo mám dalej odpustit jej to alebo je to zbytočné a mohol by som znova očakávat že mi to spraví ? Alebo začat nový život od začiatku tym že sa pre mne tieto dvere zatvoria ? Dakujem za rady

Leela333

Súhlas, nech bol ich vzťah akýkoľvek, nech mali akékoľvek problémy - ako by to vyzeralo, keby to každý začal riešiť neverou?
Proste to nie je riešenie, treba komunikáciu a ak nepomôže a medzi dvoma sú nejaké neprekonateľné rozdiely, je lepší rozchod. NAVYŠE tá baba si s bývalým vypisovala istý čas. Mala čas premyslieť si kam to všetko vedie, určite si nepísali len ako priatelia, keď to takto dopadlo. A takáto si má zaslúžiť druhú šancu?

3nttt

mms tak ale ked mu teraz vtira jak o dusu, tak zrejme nebol v posteli az taky zly. ale na tom nezalezi.ak jej nevyhovoval mala to inak riesit a nie chrapat s inym.a este s byvalym...

mms

Napísala som iba, že každý krok má aj svoje prečo... Možno to rozhovorom riešila, nepomohlo... možno to bolo inak... to my však nevieme...

jfdns

mms: ved nikto nepise, ze urcite mali super dokonaly vztah, ale ak ziadne problemy sa neriesia podvadzanim preboha.. ak bol muz zly v posteli, alebo jej chybalo nieco ine, alebo sa jej nieco nepacilo, mala to riesit rozhovorom a nie roztahovat nohy pred inym. to je teda vrchol. ospravedlnovat neveru problemom vo vztahu..

škoricová

Odpustiť by si mal, lebo nikto z nás nemá právo druhého súdiť.No nemal by si sa však s ňou dávať viac dokopy, lebo si ťa jedoducho nevie vážiť. Popraj jej šťastný život a nájdi si normálnu babu.

mms

Každá minca má vždy dve strany.... nesúď kým nezažiješ.... čo ak je chlapec zlý v posteli a nechce si to priznať....? myslím si, že ak má dievča od partnera to čo potrebuje, neťahá ju to vyhľadávať u iných, resp. využiť príležitosť na to, aby sa vyspala s bývalým..... môj názor...

3nttt

kokos ze mala tolko charakteru :DDD to je dobreee.
tak ona si to rozda s byvalym a este je aj velky charakter lebo sak to drahemu oznamila.je to akurat tak sliepka ktora skusa co si moze dovolit. este ze chlapec zrejme neni tak blby ze si to neha :)

miauu

nie!
osobna skusenost, iba tym utyras sam seba, vzdy si na to spomenies, ked raz uz v niekom nemas doveru, je nalomena, ine to nebude

mysli na seba, nesprav tu chybu co ja :(